Летување во Черноморец - Куќа Велиана, Черноморец

Дводневен пакет за четири или пет лица во Куќа ВелианаКуќа за гости "Велиана" се наоѓа во самиот почеток на градот Черноморец. Непосредно до куќата е една од најубавите и најпознатите плажи на Црното море - кампинг "Градина". Крајбрежјето е долго речиси осум километри со златен фин песок. Сосема близу до куќата се наоѓа парк со детско катче и фитнес апарати. Во вила "Велиана" е свежо во жешките летни денови, бидејќи е свртена кон североисток и во секоја соба има климатизација. За своите гости ние нудиме три пространи апартмани, кои се без кујни. Во куќата има кабловска телевизија, интернет, и за општа употреба - голем фрижидер, микробранова печка и пегла.
Сите три ката се самостојни и изолирани. Вила "Велиана" нуди на своите гости голема летна бавча со зеленило, катчиња за рекреација, лулки, лежалки.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 4424 денари (72 €) - 50% = 2212 денари (36 €)
Понудата е за сместување на до четири лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Интернет
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 5056 денари (82 €) - 50% = 2528 денари (41€)
Понудата е за сместување на до пет лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Интернет
 • Туристичка такса

Чермоморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале "Агиос Никас", или"Свети Никола".
Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив "Вромос" кампинг "Градина" и кампинг "Черноморец". Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 897 77 85 24.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа Велиана, Черноморец

Куќа Велиана
Черноморец, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Е-маил: [email protected]
Website: 
www.villaveliana.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Куќа " Велиана"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2016 до 30.06.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.