Летување на Црно море во Сончев брег - Хотел Black sea, Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeгХотел Black sea е лоциран во центарот на Сончев Брег и на 100 метри од морето, омилено место за одмор на многу туристи. Хотелот располага со 30 луксузни соби и 4 апартмани кои целогодишно се на располагање на гостите. Хотелот располага со паркинг, деноноќно обезбедување, сеф, ноќен бар, ресторан, менувачница, предлага перење и пеглање на облека, како и бизнис услуги. Терасите се со поглед кон Црното море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 20 мај до 13 јуни)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 14 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 14 јули)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1643 денари (26 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 15 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1011 денари (16 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 26 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет

Во собите има климатизација, кабловска телевизија и интернет, телефон, бања со тоалетот, фрижидер, фен за коса, пегла., рум-сервис услуги. Секоја соба има тераса со поглед. Хотелот има 30 соби - 20 со спална и10 со два посебни кревети, како и четири луксузни апартмани. Сите соби имаат трет кревет и кабловска ТВ, интернет, телефон, клима уред, фрижидер, фен и тераси. Хотелот располага фитнес центар од висока класа и студио за масажи.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 70% од цената за возрасен на рецепција.
 • Трето возрасно лице и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат цел ваучер.
 • За користеве на клима уред се доплаќа 2.5 € на ден.
 • Доплата за паркинг - 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 30 септември 2019 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/709 889.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/709 889.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Black sea, Сончев брег

Хотел Black sea, Сончев брег
Хотел Black Sea
Сoнчев брeг 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Хотел lack Sea, Сoнчев брeг

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.