Аll inclusive во Сончев брег -

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брегGrand Hotel Oasis се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег. Најблиската плажа е оддалечена само 200 метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
13 до 30 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
26 август до 12 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 25 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

Сите соби имаат фрижидер и бања со туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Рецепцијата на Гранд Хотел Оазис е отворена 24 часа на ден.
За 4 минути пешачење гостите можат да стигнат до главната улица на летувалиштето со многу барови, ресторани и супермаркети.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени две лица во двокреветна соба или апартман.
 • Деца до 1.99 години престојуваат бесплатно.
 • Децата од 2 до 11,99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца на возраст над 12 години и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 25 јули до 30 септември 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893/32 30 39.
 • По купувањето на ваучер, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате вашиот број на ваучер на тел: +359 893/32 30 39.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд Хотел Оазис
Гранд Хотел Оазис
Сончев брег, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Гранд Хотел Оазис****, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.07.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Аll Inclusive програмата вклучува:
- Појадок (08:00 - 10:00ч) во основен ресторан;
- Ручек(12:00 - 13:30ч) во основен ресторан;
- Попладневна ужина (15:00 - 16:00ч) во основен ресторант;
- Вечера (18:30 - 20:30ч) в основния ресторан;
- Пијалоци (10:00 - 22:00ч) - кафе, чај, сок од машина за време на појадок, безалкохолни пијалоци, вода, пиво и вино, бугарски алкохолни пијалоци во италијански ресторан.