Нова активна понуда од Куќа за гости Хисарски:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Хисарски

Простанало време:
Цена: 1043ден.

Нова година во Срница Бугарија - Куќа за гости Хисарски

Тридневен новогодишен пакет куќа за гости ХисарскиКуќа за гости '' Хисарски'' ги пречекува своите гости. Во последните години Срница се развива како туристичко гратче, најмногу поради вештачкото езеро Доспат. Гостите доаѓаат овде поради риболовот, природата и недопрената природа.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3760 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 11.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2018 г. до 02 јануари 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/77 68 88.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/77 68 88.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Хисарски

Куќа за гости "Хисарски"
Гр. Срница, Р. Бугарија
Ул. Пролет №6
E-mail: [email protected]
Тел: +359 ******

ВИП Понудата е обезбдена од Куќа за гости "Хисарски" , Срница

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2018 до 02.01.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.