Одмор во Срница - Куќа за гости Хисарски

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во куќа за гости ХисарскиКуќа за гости '' Хисарски'' ги пречекува своите гости. Во последните години Срница се развива како туристичко гратче, најмногу поради вештачкото езеро Доспат. Гостите доаѓаат овде поради риболовот, природата и недопрената природа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)

ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 18 год. возраст доплаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 20 маj до 30 јуни 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/77 68 88.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/77 68 88.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Хисарски

Куќа за гости "Хисарски"
Гр. Срница
Ул. Пролет №6
E-mail: [email protected]
Тел: +359 ******

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "Хисарски" , Срница

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2021 до 30.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.