Одмор во Доспат Бугарија - Комплекс Аликанте

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Комплекс Аликанте, СрницаКомплексот Аликанте се наоѓа на 48 км од градот Велинград, на 200 метри од вештачкото езеро Доспaт и во центарот на Срница.
Тие ви даваат чувство на слобода, чистота и хармонија за време на вашиот престој!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 980 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, со два сместени и вклучува:

 • Едне ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг
   

Комплексот има 13 соби со спална соба и дополнителен кревет, клима уред, маса за облекување со мини бар, ТВ, кабелска ТВ, безжичен брз Интернет, бања и 2 апартмани со дневна соба и кујна. Идеално и за семеен одмор и за корпоративен настан или забава.
Сите соби и апартмани имаат различен дизајн и избор на бои - црвена, зелена, виолетова, кафеава, сина. И апартманите и 8 од собите исто така нудат тераса со прекрасен поглед. Прекрасниот ентериер на бистртоо со 50 места и ладна тераса создава уникатна атмосфера за посетителите да се релаксираат.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е едно лице сместено во двокреветна соба или апартман.
 • За деца до 6 години се доплаќа 5 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 14 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 16 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Валидност на ваучер: од 16 март до 29 април 2021 година.
 • Понудата не важи за празници!
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места по телефон: +359 899/93 14 35.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 899/93 14 35.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Аликанте

Комплекс Аликанте
Гр. Срница, Р. Бугарија
Ул. 
“Тодор Каблешков” №1
E-mail: 
Тел: +359 
******
Тел: +359 ******
Website: www.alikante.org

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Аликанте , Срница

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.03.2021 до 30.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.