Одмор во Тројанскиот Балкан - Куќа за гости Почивка***

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Почивка***, Черни ОсамКуќа за гости „Почивка” *** се наоѓа во селото Црни Осам, на 12 км од градот Тројан. Куќата е новоизградена и воведена во употреба во почетокот на 2015 година. Гостите на куќата можат да уживаат сите форми на организиран селски туризам, вклучувајќи неколку еко патеки во централниот дел на Стара Планина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за 
двајца и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Интернет
 • Детско катче
 • Рано сместување и подоцнeжно ослободување (по можност)

Куќа за гости „Почивка” ги исполнува сите критериуми за организирање на една пријатен одмор во планината. Тоа е идеално место каде можете да уживате во прекрасна природа и да се почувствува духот на планината. Село Црни Осам се наоѓа во подножјето на националниот парк "Централен Балкан" и појдовна точка кон планинските врвови Голем купен, планинарскиот дом "Јаворова лако" и "Амбарица".

Распределбата и комфорот во просториите создаваат идеално место за удобен одмор на село, за пријателски семејства или поголеми друштва.

Секоја соба располага со посебна голема тераса, каде што можете да нарачате романтична вечера на отворено, да испиете чаша топло кафе или чај од планински билки, приготвен од љубезните домаќини.

Градината на куќа „Почивка” е со површина од 2,5 дка, каде што има место за организирање на игри и забава на тревата.
Околу дворот има само зеленило и се открива неверојатен поглед кон планината.
За љубителите на спортот и забавата, можете да користите стадионот каде да организирате игри на фудбал, одбојка или кошарка.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничени ваучери со попуст.
 • Понудата е за двајца возрасни.
 • Деца до 4.99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 12 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 31 октомври 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 889/24 77 08.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359889/24 77 08.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Почивка***

Черни Осам, Тројан - Р. Бугарија
Улица Стадион 4
Тел: +359 
******
е-mail: 
[email protected]
Website: www.pochivka-troyan.com

ВИП Понудата  е обезбедена од Куќа за гости Почивка***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.10.2021 до 22.12.2021

Уште понуди:

Одмор во Мелник

Цена: 1 390ден.

Одмор во Банско

Цена: 2 133ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.