Одмор во Банско - Куќа за гости Ела

Еднодневен пакет во Куќа за гости Ела***, БанскоКуќа за гости Ела се наоѓа во Банско, на 500 метри од жичарницата, и располага со 1 двокреветна соба, 2 студиа и 6 апартмани. Со исклучок на двокреветната соба, сите други простории имаат балкони. Се нуди сауна, парна соба и третмани за масажа

1.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА: VIP цена: 980 денари (16 €)

2.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТУДИО: VIP цена: 1059 денари (17 €)

3.ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: VIP цена: 1264 денари (20 €)


ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман според избраниот пакет
 • СПА центар - џакузи, сауна, парна бања
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг

Куќа за гости Ела*** се наоѓа во тивка и мирна населба, на 5 минути од почетната станица на жичарницата. Има 1 двокреветна соба, 2 студиа и 6 апартмани. Со исклучок на двокреветната просторија, сите други соби имаат балкони.

Просториите располагаат со опремена кујна , дневна соба со кабловска телевизор со рамен екран и приватна бања.

За гостите се предлага сауна, парна соба и третмани за масажа. Бесплатна WiFi е достапен низ целата зграда.

Во куќата има ски-гардеробер, сеф и двор со места за паркирање.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудената хотелска понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Децата до 12,99 години престојуваат бесплатно.
 • Трет возрасен користи 30% попуст.
 • Сите доплати се плаќаат на лице место на одјавување!
 • Валидност на ваучер: од 04 до 30 април 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 886/860 434.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 886/860 434.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Ела

Куќа за гости Ела
Банско, Р. Бугарија
Улица  Рајна Кнегиња 4
Тел: +359 ******
е-mail:  [email protected]

Website: http://ela-bansko.com/hotel

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Ела***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2022 до 30.04.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.