Летување на Црно море во Свети Влас - Семеен хотел Јужни ноќи

Дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера во семеен хотел Јужни ноќи, Свети ВласХотел Јужни ноќи се наоѓа на 200 метри од плажата Манастир, на 100 метри од плажата Рајска градина, и на 650 метри од центарот на туристичката населба Свети власт, недалеку од пристаништето - Марина Диневи.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување во периодот 15 јуни - 30 јуни /13 септември – 20 септември)

 • Две ноќевања
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување во периодот 15 јуни - 30 јуни /13 септември – 20 септември)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2465 денари (40 €)
В
ИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување во периодот 15 јуни - 30 јуни /13 септември – 20 септември)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2022 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 21 август)

 • Две ноќевања
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2402 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 21 август)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3223 денари (52 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 21 август)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 22 август до 13 септември)

 • Две ноќевања
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2149 денари (35 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 22 август до 13 септември)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2970 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи за сместување од 22 август до 13 септември)

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот предлага 18 двокреветни соби (2 + 1) и 5 студија (2 + 2), сите со балкони со поглед кон морето.

Собите располагаат со телевизори со дигитална кабловска телевизија, мини бар, бања со туш кабина, клима уред. За комфорот на гостите во хотелот има на располагање надворешен базен со џакузи, ресторан (60 места) со тераса, персонални сефови, безжичен интернет, соба за детски игри, паркинг.

На 300 метри од хотелот има автобуска станица за автобуси за околните туристички населби Сончев Брег, Несебар, Елените.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3,99 г. на дополнително легло се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 година на дополнително легло во студио со двајца возрасни се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • За возрасен или дете над 12 година на дополнително легло во студио со двајца возрасни се доплаќа 70% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Напуштање на собите до 12.00 часот, сместување после 14.00 часот.
 • Домашни миленичиња се дозволени без дополнителен надомест, со претходна резервација според нивната големина и раса.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898/59 35 67 или на e-mail: [email protected].
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 20 септември 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Јужни ноќи

Свети Влас 8240, Р. Бугарија
Ул. Кедар 13
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******, ******
E-mail : [email protected]
Website : www.hotelyuzhninoshti.com
Фејсбук : Хотел Южни нощи

ВИП Понудата е обезбедена од семеен хотел Јужни ноќи, Свети Влас!
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2020 до 20.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.