СПА одмор за двајца во Огњаново - Valentina Castle

Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок во Valentina Castle , ОгњановоКомплекс Valentina Castle се наоѓа во селото Огњаново, едно од популарните СПА центри во Бугарија. Огњаново е благословено со лековитата минерална вода и се наоѓа во подножјето помеѓу четири планини Пирин, Родопите, Славянка и Стргач.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
Важи за сместување во деновите од недела до четврток

 • Едно ноќевање во двокреветна делукс соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен и џакузи со топла минерална вода
 • Сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Топли лежалки за релаксација
 • Безжичен интернет
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3855 денари (62 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
Важи за сместување во петок и сабота

 • Едно ноќевање во двокреветна делукс соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен и џакузи со топла минерална вода
 • Сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Топли лежалки за релаксација
 • Безжичен интернет
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Секоја од пространи соби и апартмани во Valentina Castle е убаво декориран и предиспонира за целосна релаксација. Дизајниран како место каде што софистицираниот стил и луксуз создаваат атмосфера, комфорна и релаксирачка атмосфера. Комплексот има шест еко-куќички, кои се направени целосно од природни материјали.

Покрај луксузното сместување, можете исто така да уживате во разновидната кујна во ресторанот на Valentina Castle. Одличните капацитети за релаксација (базени со топла минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, топли лежалки) обезбедуваат релаксирачко и незаборавно искуство за сите гости.

Релакс зоната на Valentina Castle нуди модерни објекти, кои вклучуваат два базени (внатрешен и надворешен), внатрешно и надворешно џакузи, сауна и парна бања, фитнес центар, две соби за масажи и третмани, солариум и зона релаксација со топла мозаик лежалка.

Вие сте добредојдени да ги вкусите кулинарските задоволства на новоотворениот ресторан " Valentina Castle ". Менито вклучува првокласни вина, брендирани пијалоци, вкусни локални јадења, салати и вкусни десерти кои гарантираат уникатно искуство. Капацитетот на ресторанот е 100 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 год. возраст на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло: доплаќа 10 € на ден.
 • Дете од 12 до 17.99  години доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 18 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и да направите резервација на тел: +359 884/34 59 44.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/34 59 44.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Valentina Castle

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: 
******
е-mail: [email protected]
Website: www.valentinacastle.com

ВИП Понудата е обезбедена од Valentina Castle, Огњаново!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.06.2020 до 15.07.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.