Нова активна понуда од Балнео хотел Панорама, Велинград:

Новогодишни пакети со појадок, ручек и вечера во Балнео хотел Панорама, Велинград

Простанало време:
Цена: 11218ден.

Одмор во Велинград - Балнео хотел Панорама, Велинград

Еднодневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, ВелинградBalneo Complex Panorama се наоѓа во Велинград. Сместен во прекрасен бор парк во близина на центарот на градот, тој е идеално место за одмор. Комплекс Панорама нуди процедури со лековита кал од Варна. Морската лековита кал е погодна за третман на невролошки, ортопедски, гинеколошки и ендокринолошки заболувања. Добредојдовте во комплекс Панорама Велинград!

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ:  ВИП цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

  • Едно ноќевање во двокреветна просторија
  • Еден појадок
  • Минерален базен 33 -35 степени
  • Сауна и солна соба
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Паркинг со ограничени места
  • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Сместен во Велинград, на 2,6 км од градскиот историски музеј, хотел“ Панорама Велинград (Кисловодск) нуди соби за непушачи со приватни балкони, 24-часовна рецепција, ресторан и тераса.
Собите вклучуваат бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран и приватна бања со када или туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Во хотелот секојдневно се сервира континентален појадок..
Паркот Клептуза е 3,7 км од Хотелот Панорама Велинград (Кисловодск), додека минералниот базен во Велинград е  на помалку од 1 км.

Услови на понудата

  • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
  • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
  • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
  • Дете од 6 до 12 години доплаќа 50% од цената за возрасен.
  • Трет возрасен доплаќа 18 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 01 до 31 март 2020 година.
  • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
  • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Балнео хотел Панорама, Велинград

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција ******
E-mail: [email protected]

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.03.2020 до 31.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.