Нова година во Велинград - Хотел Панорама, Велинград

Новогодишни пакети со појадок, ручек и вечера во Балнео хотел Панорама, ВелинградBalneo Complex Panorama се наоѓа во Велинград. Сместен во прекрасен бор парк во близина на центарот на градот, тој е идеално место за одмор. Комплекс Панорама нуди процедури со лековита кал од Варна. Морската лековита кал е погодна за третман на невролошки, ортопедски, гинеколошки и ендокринолошки заболувања. Добредојдовте во комплекс Панорама Велинград!

ДВОДНЕВЕН  ПАКЕТ:  ВИП цена: 9101 денар (147 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Два појадоци
 • Два ручеци
 • Две вечери, (од кои една празнична новогодишна вечера)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 12124 денари (196 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три вечери, (од кои една празнична новогодишна вечера)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 15168 денари (246 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Четири појадоци
 • Четири ручеци
 • Четири вечери, (од кои една празнична новогодишна вечера)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Сместен во Велинград, на 2,6 км од градскиот историски музеј, хотел“ Панорама Велинград (Кисловодск) нуди соби за непушачи со приватни балкони, 24-часовна рецепција, ресторан и тераса.
Собите вклучуваат бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран и приватна бања со када или туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Во хотелот секојдневно се сервира континентален појадок..
Паркот Клептуза е 3,7 км од Хотелот Панорама Велинград (Кисловодск), додека минералниот базен во Велинград е  на помалку од 1 км.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 години доплаќа 80 € за две, 105 € за три или 130 € за четири ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Панорама, Велинград

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција ******
E-mail: [email protected]

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2020 до 02.01.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.