Одмор во Велинград - Хотел Брио, Велинград

Еднодневен пакет за двајца со појадок во хотел Брио, ВелинградДобредојдовте во Хотел Брио, лоциран во прекрасниот и живописен град Велинград, познат како СПА престолнина на Балканот, којшто изобилува со лековитата минерална вода и свеж планински воздух.

Хотел Брио се наоѓа во самиот центар на градот Велинград. Во непосредна близина се наоѓаат: комплекс  со неколку минерални базени и водна лизгалка, паркови со вековни дрвја, пешачки патеки за прошетки и излети меѓу прекрасната природа на планината Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио лукс
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет

На партерот на хотелот е лоциран Moda bar & diner BRIO во кој гостите можат да уживаат во изобилство на ладни и топли пијалоци, коктели и специјалитети од нашата кујна. Локалот располага со две сали, два бара и предлага организација на приватни забави.
За летната сезона, имаме летна градина, каде што можете да уживате и да релаксирате од бурниот секојдневен живот во свежината на егзотичната вегетација.
Хотелот располага со три двокреветни соби, четири апартмани и 2 ВИП апартмани.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата на возраст од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на ваучер.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучер е неопходна предходна хотелска резервација на тел. : +359 884/87 87 87.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/87 87 87.
 • Валидност на ваучерот: од 30 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Брио, Велинград

Хотел "Брио"
Велинград, Р. Бугарија
бул."Соединение" 202
Тел: +359 
******
Email: 
[email protected]
Еmail: 
[email protected]
Website: www.brio.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Брио

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.01.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.