Одмор во Велинград - Куќа за гости Скаj Гардeн, Велинград

Пакети со појадок во Куќа за гости Скај Гарден , ВелинградКуќа за гости на Скај Гарден се наоѓа на најживописното место во Велинград и е опкружено од сите страни со зимзелена шума. Секоја соба има балкон, со поглед кон планините и стариот дел на Велинград.

Се наоѓа на 10 минути пешачење од карстниот изњор Клеппуза и 20 минути од центарот на Велинград. До Скај Гарден има и ресторан со кафе, пекара, продавница за зеленчук, 24-часовен ресторан и слаткарница.
Препуштете се на убавината и спокојството што го заслужувате! Тимот на „Скај Гарден“ ве очекува!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со бања и тераса
 • Еден појадок
 • Wi-fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2323 денари (37 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Три ноќевање во студио со бања и тераса
 • Три појадоци
 • Сауна
 • Wi-fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2970 денари (48 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Три ноќевање во студио со бања и тераса
 • Три појадоци
 • Сауна
 • Wi-fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* За еднодневниот пакет сауна по претходно барање и доплата од 2 € за употреба.
* Ние нудиме можност за за ручек - 3 € и вечера - 5 € по лице.

Куќа за гости на Скај Гарден се наоѓа во квартот Клептуза во Велинград, 4,2 км од Историскиот музеј, 2,6 км од минералниот базен на градот и 2,4 км од автобуската станица. Сите соби се опремени со клима уред и бесплатен Wi-Fi.
Стандардните соби имаат балкон, големи, опремени со купатило, ТВ, фрижидер и котел. Студијата имаат топла када и балкони. Во Скај Гарден нудиме сауна и масажи по претходно уредување.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Едно дете под 4 години се сместува бесплатно во просторија со двајца возрасни.
 • За дете од 4 до 14 години се доплаќа 3 € на ден.
 • За дете над 14 години или трето возрасно лице се доплаќа 6 € на ден.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 23 октомври до 23 декември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/020 601.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 889/020 601.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Скаj Гардeн, Велинград

Куќа за гости Скај Гарден
 Бул. Соединение 19, Велинград, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Емайл: [email protected]
Website: sky-garden-guest-house

 

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Скај Гарден, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.10.2020 до 23.12.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.