СПА одмор во Велинград - Велина СПА Хотел

Еднодневен пакет со појадок + СПА со минерална вода во Велина СПА Хотел, ВелинградХотел Велина Велинград се наоѓа во волшебна борова шума. Тишината, хармонијата, пријатноста се меѓу првите работи што ги почувствуваат нашите гости. Најголемото богатство на комплексот е несомнено минералната вода со која се снабдува. Неколку базени, модерен Спа центар, реновиран ресторан, лоби и виски бар се само некои од работите што ве очекуваат со нас!

За периодот: 03.03 -14.03.2021 година важат викенд цените важат!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5814 денари (94 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ возрасни и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Еднo ноќевање во двособен апартман Стандард (4; 4 + 2)
 • Еден појадок
 • Користење на внатрешен и надворешен минерален базен со полуолимписки размери, џакузи, контрастен базен, ледена фонтана, сауна, парна бања, просторија за релаксација
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ возрасни и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Еднo ноќевање во двособен апартман Стандард (4; 4 + 2)
 • Еден појадок
 • Користење на внатрешен и надворешен минерален базен со полуолимписки размери, џакузи, контрастен базен, ледена фонтана, сауна, парна бања, просторија за релаксација
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7078 денари (115 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ возрасни и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Еднo ноќевање во двособен апартман Лукс (4; 4 + 2)
 • Еден појадок
 • Користење на внатрешен и надворешен минерален базен со полуолимписки размери, џакузи, контрастен базен, ледена фонтана, сауна, парна бања, просторија за релаксација
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 8342 денари (135 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ возрасни и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

Еднo ноќевање во двособен апартман Лукс (4; 4 + 2)
Еден појадок
Користење на внатрешен и надворешен минерален базен со полуолимписки размери, џакузи, контрастен базен, ледена фонтана, сауна, парна бања, просторија за релаксација
Фитнес
Паркинг
Wi-Fi интернет
Осигурување и ДДВ

Хотелот Велина Спа има 63 простории, вклучувајќи соби и апартмани од различен тип. Сите соби се модерни и удобно опремени. Погледот го одзема здивот - до величествената борова шума, исклучително тивка и затскриена!
На располагање ви се класичниот ресторан Велина, лоби бар, виски бар и летна градина. На секое од наведените места ќе најдете богати и разновидни менија, селектирани пијалоци и исклучителна услуга.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за изнајмување на апартман за до 4 лица..
 • Во цената не е вклучена туристичка такса, која секој гостин ја плаќа на лице место - 0.80 € дневно.
 • Деца под 6 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години доплаќаат 15 € дневно.
 • За деца над 12 години и трето возрасно лице се доплаќаат 25 € дневно.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 23 февруари до 15 март 2021 година.
 • Не важи за официјалните празници и периоди со специјални пакети.
 • Потребена е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/003 480 и потврда за резервацијата по купување ваучер со диктирање на кодот на ваучерите.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Велина СПА Хотел

Ул. Доктор Дошкинов №14
Гр. Велинград 4600, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: hotelvelina.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Велина СПА Хотел!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.02.2021 до 15.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.