Септември на Црно море во Синеморец - Куќа за гости Вила Зеленика

Еднодневен пакет во Куќа за гости Вила ЗеленикаДобредојдовте во куќа за гости "Вила Зеленика", која нуди одлични услови за незаборавен одмор на Црно море, спокоен викенд, средба со пријателите и семејството, за прослава на тивко и мирно место среде природата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 490 денари (8 €)
(Важи за сместување од 
15 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Кафе, чај и мин.вода
 • Користење на кујна и скара
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Вилата се наоѓа во непосредна близина на волшебната планина Странџа, на десетина-петнаесет минути пешачење до две мали симпатични плажи на Црното море, на неколку минути од централната улица со бројни ресторани и продавници за намирници.

Ви нудиме пријатна и удобна околина, меѓу шума, чист воздух и птичји песни.

Во голем двор со зеленило и разновидна вегетација можете да се препуштите на заслужен одмор со пијалок во рака, далеку од бурниот начин на живот.

На располагање имате целосно опремена кујна со печка и скара, каде што секој може да ги манифестира кулинарските вештини. Во секое време за вас потполно бесплатно - кафе, чај и минерална вода.

Се грижиме е и за најмалите гости, кои може да се забавуваат непречено на лулашките, да играат пинг понг и да трчаат низ потполно безбедениот двор.

А за оние кои не можат да се разделат со компјутерот, има безжичен интернет. Куќата располага со пространи двокреветни соби со клима уред.

Исто така за Вашиот комфор целосно бесплатно е на располагање и машината перење.
Синеморец е спокојно туристичко местенце на Црното море со неверојатни плажи, далеку од пренатрупаните летувалишта. Се наоѓа на 60 километри на југ од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат безплатнo.
 • Трет возрасен купува вауер.
 • Во сите соби и апартмани има можност за детско креветче за најмалите дечиња.
 • Валидност на ваучер: од 15 до 30 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 887 92 65 57.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 887 92 65 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Вила Зеленика

с. Синеморец, Р. Бугарија
ул. „Дубрава” № 26
Тел: +******
Моб: +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од нашиот парнер Куќа за гости Вила Зеленика, село Синеморец.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.09.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.