Летување за двајца во Сончев брег - Хотел Аугуста, Сончев Брег

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Аугуста, Сончев Брег



Вилна населба "Зора" се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на блиските возвишенија до морето. Само 50 метри е растојанието до кристално чистите води на Црното Море и златниот песок на долгата плажа. Меѓу убаво уредени дворови, комфор и тишина се распоредени убави вили и пријатни мали хотели. Во близина се едни од најатрактивните локали во "Сончев брег". Мали вовчиња обезбедуваат пријатна прошетка до центарот на туристичкиот комплекс.
Хотел "Аугуста" е лоциран во северниот дел на к.к. Сончев Брег, во вилната зона "Зора" на 200 метри од плажите на Црно море. Свежината од блиската планина и морскиот ветрец ја прават климата на ова место уникатна, а тишината и спокојството придонесуваат за целосна релаксација и пријатен одмор.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 3602 денари (58 €) - 50% = 1801 денар (29 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 4866 денари (79 €) - 50% = 2433 денари (39.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен со лежалки и чадор
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот се состои од два самостојни корпуси и располага со 25 двокреветни соби и 6 апартмани, сите опремени со сателитски TV, фрижидер, клима уред, телефон и балкон. Поголем дел од просториите се со поглед кон морето. Во секоја соба има дополнително легло – фотеља на растегнување. На располагање на гостите се индивидуални сефови на рецепција, безжичен пристап до интернет, скара, надворешен базен со димензии 14/6 m, детски сектор на базенот, чадори и лежалки.

Ресторан "Аугуста" е со декор во национален стил, со внатрешна сала и летна градина со скара. Мирисот на расцутените цвеќиња и вкусни гозби Ве пренесува во удобноста на традиционалниот бугарски дом. Во слободно време гостите можат да го комбинираат пријатниот одмор со пријатни прошетки до Несебар, јахтеното пристаниште во Свети власт, до Созопол, Бургас или Варна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 6 години плаќаат 30% од цената на возрасен на ден на рецепција.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на возрасен на ден на рецепција.
 • Возрасен или дете над 12 години на дополнително легло плаќа 80% од цената на возрасен на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 12 јули до 02 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 897/88 34 46, +359 2/416 72 58 или на e-mail: [email protected]
 • Задолжителна е претходна резервација на e-mail: [email protected] – треба да го наведете бројот на ваучерот, датум на сместување, број возрасни, број на деца (и години), име на гостите.
 • По купувањето на Ваучерите треба да ја потврдите Вашата резервација на тел: +359 897/88 34 46, +359 2/416 72 58 или на e-mail: [email protected] така што ќе ги испратите Вашите ваучери.
 • Промена на датумот за сместување на веќе потврдена резервација се врши при можност од страна на хотелот и не подоцна од 3 дена пред самото сместување.
 • Услови за анулација на направена и платена резервација: до 7 дена пред датумот на првото ноќевање!
 • Во случај на непочитување на рокот за анулација вредноста на купените ваучери не се рефундира!
 • Користењето на клима уред не е вклучено во цената. По Ваша желба се доплаќа 2.5 € на ден.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Аугуста, Сончев Брег

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија  
Вилна Зона Зора 
Ул. Јупитер №17
Тел: +359 ******, +359 ****** 

E-mail: [email protected]
Website:
www.hotelaugustasunnybeach.com

ВИП Понуди за летување со попуст за Црно море 2018, обезбедени од нашиот партнер - Хотел Аугуста, Сончев Брег, ВЗ "Зора"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.07.2018 до 02.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.