Зимски одмор во Банско - Sunrise Park Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Sunrise Park БанскоЧетириѕвездниот хотел Sunrise Park е оддалечен на само 5 минути од центарот на Банско и 400 метри од жичарницата - омиленото место за гостите на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице, при сместени две или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Загреан внатрешен базен
 • Бесплатно користење на сауна и парна бања
 • Фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице, при сместени две или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Загреан внатрешен базен
 • Бесплатно користење на сауна и парна бања
 • Фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице, при сместени две или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Загреан внатрешен базен
 • Бесплатно користење на сауна и парна бања
 • Фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

*При помалку од 25 гости исхраната е по претходно подготвено мени.

Максимален капацитет на просториите:
-студио- 2 возрасни + дете до 11.99г.
-едноспален апартман- 2 возрасни + 2 деца до 12г. или 3 возрасни
- двоспален апартман - 4 возрасни + 2 деца до 11.99г. или 5 возрасни

 

Хотелот Sunrise е на само неколку минути пешачење од почетната станица на ски лифтот во Банско.
Опкружен е со голема градина со катче за скара. Хотелот има внатрешен дизајн со еколошки природни материјали. Има бесплатен Wi-Fi во општите делови на комплексот. Гостите можат да користат подземен паркинг, гардеробер за опрема за скијање, ресторан, 24-часовен лоби бар и добро опремен СПА центар со внатрешен базен, сауна и парна бања. Во СПА центарот може да уживате во ексклузивни третмани за тело, вклучувајќи третмани за убавина.

Пријатната атмосфера но хотелот е идеална за најразличи прослави, вклучувајќи празници, тим билдинг, конференции и деловни состаноци.

Историскиот центар на Банско е  на 5-минути пешачење од хотелот. Постојат различни барови, ресторани и продавници во близина на комплексот.
Хотелот нуди транспорт до жичарницата.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, со максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 5,99 години на дополнително легло - бесплатно.
 • Прво дете од 6-11.99 години дополнителен кревет доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Дете над 12 години или трет возрасен на дополнителен кревет доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • Второто дете од 0 до 11,99 години се сместува бесплатно.
 • Сите доплати се на рецепција при пријавувањето.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 888/89 01 73.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 888/89 01 73.
 • Валидност на ваучер: од 26 јануари до 28 февруари 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Sunrise Park Банско

гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Мис Стон 3, месност 
Парцалето 
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]
Website: www.hotelsunrisebansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Санрајз, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.01.2021 до 14.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.