Одмор во Банско - Sunrise Park Банско

Еднодневен пакет за две или три лица во Sunrise Park Банско

Еднодневен пакет за две или три лица во Sunrise Park Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Sunrise Park Банско

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лицаво Sunrise Park Банско

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 13.06.2021 - 12.09.2021
Цена на човек/ден 632 - 711 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, со максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 7,99 години на дополнително легло - бесплатно.
 • Дете од 8-11.99 години дополнителен кревет доплаќа 5 € на ден.
 • Доплата за сместување до двоспален апартман за 4 лица - 8 € на ден.
 • Сите доплати се на рецепција при пријавувањето.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 888/89 01 73.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 888/89 01 73.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 12 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Мис Стон 3, месност 
Парцалето 
Тел: +359 888/ 89 01 73
Тел: +359 749/ 84 009
Email: 
[email protected]
Website: www.hotelsunrisebansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Санрајз, Банско!

Еднодневен пакет за две или три лица во Sunrise Park Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Sunrise Park Банско

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лицаво Sunrise Park Банско

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 13.06.2021 - 12.09.2021
Цена на човек/ден 632 - 711 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, со максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 7,99 години на дополнително легло - бесплатно.
 • Дете од 8-11.99 години дополнителен кревет доплаќа 5 € на ден.
 • Доплата за сместување до двоспален апартман за 4 лица - 8 € на ден.
 • Сите доплати се на рецепција при пријавувањето.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 888/89 01 73.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 888/89 01 73.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 12 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Мис Стон 3, месност 
Парцалето 
Тел: +359 888/ 89 01 73
Тел: +359 749/ 84 009
Email: 
[email protected]
Website: www.hotelsunrisebansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Санрајз, Банско!

Четириѕвездниот хотел Sunrise Park е оддалечен на само 5 минути од центарот на Банско и 400 метри од жичарницата - омиленото место за гостите на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ТРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

Максимален капацитет на просториите:
-студио- 2 возрасни + дете до 11.99г.
-едноспален апартман- 2 возрасни + 2 деца до 12г. или 3 возрасни
- двоспален апартман - 4 возрасни + 2 деца до 11.99г. или 5 возрасни

 

Хотелот Sunrise е на само неколку минути пешачење од почетната станица на ски лифтот во Банско.
Опкружен е со голема градина со катче за скара. Хотелот има внатрешен дизајн со еколошки природни материјали. Има бесплатен Wi-Fi во општите делови на комплексот. Гостите можат да користат подземен паркинг, гардеробер за опрема за скијање, ресторан, 24-часовен лоби бар и добро опремен СПА центар со внатрешен базен, сауна и парна бања. Во СПА центарот може да уживате во ексклузивни третмани за тело, вклучувајќи третмани за убавина.

Пријатната атмосфера но хотелот е идеална за најразличи прослави, вклучувајќи празници, тим билдинг, конференции и деловни состаноци.

Историскиот центар на Банско е  на 5-минути пешачење од хотелот. Постојат различни барови, ресторани и продавници во близина на комплексот.
Хотелот нуди транспорт до жичарницата.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, со максимална пополнетост на редовните кревети.
 • Деца до 7,99 години на дополнително легло - бесплатно.
 • Дете од 8-11.99 години дополнителен кревет доплаќа 5 € на ден.
 • Доплата за сместување до двоспален апартман за 4 лица - 8 € на ден.
 • Сите доплати се на рецепција при пријавувањето.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 888/89 01 73.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 888/89 01 73.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 12 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Sunrise Park Банско

гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Мис Стон 3, месност 
Парцалето 
Тел: +359 888/ 89 01 73
Тел: +359 749/ 84 009
Email: 
[email protected]
Website: www.hotelsunrisebansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Санрајз, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.06.2021 до 12.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.