Летување во Златни песоци - Хотел Континентал****

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (10-20 јуни)

Реално: 1454 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1454 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (10-20 јуни)

Реално: 1612 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1612 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (21 јуни-05 јули и од 01 до 30 септември)

Реално: 1912 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1912 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (21 јуни-05 јули и од 01 до 30 септември)

Реално: 2054 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (06-19 јули)

Реално: 2054 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (06-19 јули)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (20 јули до 31 август)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (20 јули до 31 август)

Реално: 2370 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2370 ден.
Купете
Валидност 09.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1453.6 - 2370 ден.ден/ човек
Местоположба Златни пясъци
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, сместено во двокреветна соба со поглед на парк или море, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2 години престојуваат бесплатно. Детско креветче е достапно на барање.
 • Првото дете од 2 до 12 години се сместува бесплатно на дополнително легло во двокреветна соба со двајца возрасни.
 • За второ дете од 2 до 12 години, сместено на дополнително легло, 50% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа на рецепцијата.
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло, 80% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа дополнително на рецепцијата.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот. Постои можност за порано сместување - според исполнетоста на хотелот.
 • Можете дополнително да платите дополнително за следниве услуги:
 • Подземен паркинг со контролиран пристап и видео надзор - 5 € на ден + масажи.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Вработените во хотелот строго ги следат наредбите, упатствата и препораките на Министерството за здравство, Бугарската агенција за безбедност на храна, РЗЗ и СЗО.
 • Валидност на ваучер: од 10 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 884 10 10 54.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 884 10 10 54.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Златни песоци, Варна, Р. Бугарија
Тел: +359 
884 10 10 54
email: [email protected]
Website: www.hotelcontinental.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Континентал****

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (10-20 јуни)

Реално: 1454 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1454 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (10-20 јуни)

Реално: 1612 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1612 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (21 јуни-05 јули и од 01 до 30 септември)

Реално: 1912 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 1912 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (21 јуни-05 јули и од 01 до 30 септември)

Реално: 2054 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (06-19 јули)

Реално: 2054 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (06-19 јули)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба ПАРК со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (20 јули до 31 август)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет во двокреветна соба МОРЕ со појадок во Хотел Континентал****, Златни песоци (20 јули до 31 август)

Реално: 2370 ден. - Попуст: 0% - Плаќате: 2370 ден.
Купете
Валидност 09.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 1453.6 - 2370 ден.ден/ човек
Местоположба Златни пясъци
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, сместено во двокреветна соба со поглед на парк или море, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2 години престојуваат бесплатно. Детско креветче е достапно на барање.
 • Првото дете од 2 до 12 години се сместува бесплатно на дополнително легло во двокреветна соба со двајца возрасни.
 • За второ дете од 2 до 12 години, сместено на дополнително легло, 50% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа на рецепцијата.
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло, 80% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа дополнително на рецепцијата.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот. Постои можност за порано сместување - според исполнетоста на хотелот.
 • Можете дополнително да платите дополнително за следниве услуги:
 • Подземен паркинг со контролиран пристап и видео надзор - 5 € на ден + масажи.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Вработените во хотелот строго ги следат наредбите, упатствата и препораките на Министерството за здравство, Бугарската агенција за безбедност на храна, РЗЗ и СЗО.
 • Валидност на ваучер: од 10 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 884 10 10 54.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 884 10 10 54.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Златни песоци, Варна, Р. Бугарија
Тел: +359 
884 10 10 54
email: [email protected]
Website: www.hotelcontinental.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Континентал****

Хотел Континентал **** се наоѓа во срцето на одморалиштето Златни песоци, на неколку минути од плажите и од центарот на Златните песоци. Тоа е совршено место за безгрижен одмор. Тука можете да уживате во уникатното чувство на удобност и спокојство. Хотел Континентал **** има голем надворешен базен со солена вода и разни удобности за гостите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1454 денари (23 €)
Важи за сместување од 10 до 20 јуни
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба парк
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1612 денари (26 €)
Важи за сместување од 10 до 20 јуни
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба море
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1912 денари (31 €)
Важи за сместување од 06 до 19 јули и од 01 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба парк
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
Важи за сместување од 21 јуни до 05 јули и од 01 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба море
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
Важи за сместување од 06 до 19 јули
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба парк
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
Важи за сместување од 06 до 19 јули
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба море
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
Важи за сместување од 20 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба парк
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
Важи за сместување од 20 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба море
 • Еден појадок
 • Надворешен базен со солена вода
 • Чадори, лежалки и крпи за базен
 • Сауни
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Wi-Fi на територијата на комплексот и во собите
 • Билјард
 • Пинг Понг

Хотел Континентал нуди 122 удобни и пријатни двокреветни соби, студија и апартмани.
Хотелот има 7 ката. Последен пат е реновиран 2020/2021 година. Постојат 2 лифтови за удобност на гостите во хотелот.
Хотел Континентал има главен ресторан со капацитет од 200 места, од кои 100 на надворешна луксузна тераса, лоби бар со поглед на базен, ресторан со вклучена храна, ресторан a-la-cart. Хотелот располага со 2 конференциски сали - Класична (со капацитет од 80 места) и ВИП сала со (50 места).
Спорт и СПА
Надворешен базен со солена вода и детски делови, теретана, пинг-понг, билјард, детска соба, анимација за деца. Спа хидротерапија (тангентална бања), финска и инфрацрвена сауна, парна бања, џакузи. Платени услуги: масажи.
Арт Колекција Континентал
Континентал има богата колекција на уметнички дела. Повеќето од нив се наоѓаат во конференциското лоби на комплексот. Уметноста е важна за нас - ако сте заинтересирани за нашите автори, контактирајте не.
Ресторани и барови
Хотел Континентал има главен ресторан со капацитет од 200 места, од кои 100 на надворешна луксузна тераса, лоби бар со поглед на базен, ресторан со вклучена храна, ресторан со a-cart.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, сместено во двокреветна соба со поглед на парк или море, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2 години престојуваат бесплатно. Детско креветче е достапно на барање.
 • Првото дете од 2 до 12 години се сместува бесплатно на дополнително легло во двокреветна соба со двајца возрасни.
 • За второ дете од 2 до 12 години, сместено на дополнително легло, 50% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа на рецепцијата.
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло, 80% од вредноста на ваучерот за Superior соба се доплаќа дополнително на рецепцијата.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот. Постои можност за порано сместување - според исполнетоста на хотелот.
 • Можете дополнително да платите дополнително за следниве услуги:
 • Подземен паркинг со контролиран пристап и видео надзор - 5 € на ден + масажи.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Вработените во хотелот строго ги следат наредбите, упатствата и препораките на Министерството за здравство, Бугарската агенција за безбедност на храна, РЗЗ и СЗО.
 • Валидност на ваучер: од 10 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 884 10 10 54.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 884 10 10 54.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Континентал****

к.к. Златни песоци, Варна, Р. Бугарија
Тел: +359 
884 10 10 54
email: [email protected]
Website: www.hotelcontinental.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Континентал****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.