Летување во Златни песоци - Хотел Санрајс****, Златни песоци

Еднодневен пакет со појадок во Hotel Sunrise ****, Златни песоциОпкружен со зеленило и дрвја, хотелот се наоѓа во Златни песоци и на 300 метри од плажата и центарот на одморалиштето. Sunrise Hotel гарантира висок квалитет, пријателски однос и денови и вечери исполнети со забавни и позитивни емоции.
Нашата цел е да го направиме вашиот одмор незаборавно искуство.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
Важи за сместување во јуни
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • 4 базени + детски базен
 • Надворешно џакузи
 • Внатрешен базен со детска секција - 27 * С.
 • Чадор и лежалка покрај базен
 • Голем амфитеатар на отворено за анимација
 • Голема тераса на ресторанот со поглед кон морето
 • Секојдневна детска анимација за деца (4-12 години) и возрасни - емисии, претстави, спортски игри - 6 дена во неделата
 • Пинг Понг
 • Бесплатен Wi-Fi. на територијата на хотелот
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
Важи за сместување во јули и август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • 4 базени + детски базен
 • Надворешно џакузи
 • Внатрешен базен со детска секција - 27 * С.
 • Чадор и лежалка покрај базен
 • Голем амфитеатар на отворено за анимација
 • Голема тераса на ресторанот со поглед кон морето
 • Секојдневна детска анимација за деца (4-12 години) и возрасни - емисии, претстави, спортски игри - 6 дена во неделата
 • Пинг Понг
 • Бесплатен Wi-Fi. на територијата на хотелот
 • Туристичка такса

За користење на паркинг се плаќа на лице место - 5 € дневно. Паркингот има ограничен број места!

Сместување:
Стандардни соби:

Со поглед на море или парк, нашите стандардни соби нудат удобност и пријатност. Собите имаат минибар, ЛЕД ТВ, клима уред и телефон.
Соби Комфор:
Нашите комфорни соби се во новоизградениот дел од хотелот во 2009 година. Пространи и удобни, тие имаат сè што ви треба за да се обезбеди удобност и релаксацийа за вашиот одмор.
Егзекутив простории:
Нашите најнови соби се наоѓаат на последниот кат на хотелот, каде има уникатен поглед кон морето и Златни песоци или паркот. Модерно опремени, тие ќе ги исполнат вашите барања за прекрасен одмор. Покрај стандардната опрема, сефови во простории, простории за правење чај и кафе, дневно полнење вода и бесплатно користење на минибар на денот на пристигнување.
Апартмани:
Хотелот „Санрајс“ има 3 вида апартмани - Стандард, Комфор и Егзекутив. На располагање ви се пространа дневна соба, спална , бања и тоалет. Сите апартмани се опремени со мини бар, ЛЕД ТВ, клима уред и телефон. Во извршниот пакет ќе најдете сеф, чај и кафе, секојдневно полнење вода и бесплатна употреба на минибар при пристигнување.
Главен ресторан:
Хотелот Санрајс има главен ресторан со над 300 места, од кои 100 се на нашата пријатна тераса со поглед на нашите базени и море. Нашите различни тематски вечери ќе ве одведат во различни делови на светот.
Спорт и забава:
Хотелот располага со широка спортска база. На располагање ви се тениско игралиште, пинг-понг, фудбалско игралиште, одбојкарско игралиште, кошаркарско игралиште, теретана, внатрешен базен и 4 надворешни базени. Исто така, им нуди на своите гости - пикадо, табла, секојдневна анимација и редовни вечерни шоу програми.
За време на нивниот престој тие можат да уживаат во професионална услуга, прилагодена на нивните лични преференции, како и во разновидни услуги, обезбедувајќи можност за целосно опуштање.

Тимот на Sunrise работи скоро две децении за да биде флексибилен и конкурентен за да ги задоволи променливите потреби на пазарот и нашите клиенти. Затоа постојано ја подобруваме хотелската база и самите себе, така што не само што ќе ве освојуваме како клиенти, туку и да ве одржуваме како такви.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Прво дете до 12,99 години се сместува бесплатно.
 • За второ дете до 12,99 години се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 13 години или трето возрасно лице плаќа 70% од цената за возрасен.
 • Пријавувањето во хотелот е по 14:00 часот, а одјавувањето - до 12:00 часот.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 28 68 02.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 886 28 68 02.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 31 август 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Санрајс****, Златни песоци

Варна 9007, Р. Бугарија
Златни песоци
Тел: +******
Тел: +******
email: [email protected]
Website: www.hotelsunrise-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Санрајс, Златни песоци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.06.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.