Септември на Црно море во Царево - PRIMEA BEACH RESIDENCE

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Царево, Primea Boutique ApartmentsPRIMEA BEACH RESIDENCE е лоциран непосредно на прекрасниaтa плажа на Заливот Нестинарка, на 5 минути од центарот на црноморското туристичко гратче Царево.
Од хотелот се открива прекрасна глетка кон малиот живописен залив. Функционално и удобно опремен, комплексот за своите гости предлага одлични услови за комплетен одмор. Комплексот е деално место за одмор на семејства на со деца и парови.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

PPRIMEA BEACH RESIDENCE предлага сместување во студиа, апартмани со една и две спални - со неверојатна панорама кон црно море и плажите од прва линија на брегот, како и кон мистичната планина Странџа. Комплексот располага СО 24-часовно обезбедување со  видео надзор, паркинг, мала, но пријатна рецепција, лифт во секоја секција на комплексот, детско катче, надворешен базен. Има wi-fi пристап до секоја точка на комплексот!
Туристичкото гратче Царево се наоѓа на брегот на Црно море, на околу 70 километри јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за дете - 14 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 11 до 30 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 884/ 88 51 81, +359 882/ 38 55 90, +359 888/ 81 61 22.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/20 23 20 работно време од 8.00 до 22.00 часа, или да го испратите на е-mail - [email protected].
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

PRIMEA BEACH RESIDENCE

PPRIMEA BEACH RESIDENCE
Гр. Царево, Р. Бугарија
плажа Нестинарка
Телефон: 
+359 ******, +359 ******, +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.primea.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од PPRIMEA BEACH RESIDENCE

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.09.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.