Early booking Летување на Црно море во Царево - PRIMEA BEACH RESIDENCE

Еднодневни пакети за целото семејство во Царево, Primea Beach ResidencePRIMEA BEACH RESIDENCE е лоциран непосредно на прекраснaтa плажа на Заливот Нестинарка, на 5 минути од центарот на црноморското туристичко гратче Царево.
Од хотелот се открива прекрасна глетка кон малиот живописен залив. Функционално и удобно опремен, комплексот за своите гости предлага одлични услови за комплетен одмор. Комплексот е деално место за одмор на семејства на со деца и парови.

EARLY BOOKING ЦЕНИ СО -20% ПОПУСТ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 28.02.2019 год.!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1605 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за 
ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 Мај до 14 Јуни и от 09 до 30 Септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1905 денари (31 €)
ВИП ваучерот е за 
ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 Мај до 14 Јуни и от 09 до 30 Септември)

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк /2+1/
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2591 денар (42 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 Мај до 14 Јуни и от 09 до 30 Септември)

 • Ноќевање во апартман со две спални со поглед кон Црно море (4+2)
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3185 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 до 30 Јуни и од 21 Август до 08 Септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3808 денари (62 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 до 30 Јуни и од 21 Август до 08 Септември)

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк /2+1/
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4879 денари (79 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

(важи за периодот од 15 Мај до 14 Јуни и от 09 до 30 Септември)

 • Ноќевање во апартман со две спални со поглед кон Црно море (4+2)
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3511 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4462 денари (72 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк /2+1/
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5770 денари (94 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во апартман со две спални со поглед кон Црно море (4+2)
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Доплата за исхрана- појадок - 6 € за возрасен и 4 € за дете до 17.99 год. бесплатно за дете до 6.99 год. *За периодот од 15 мај до 30 јуни и од 21 август до 30 септември доплата за појадок и вечера - 15 € за вoзрасен; 10 € за дете до 17.99г.; за дете до 6.99 - бесплатно.

PPRIMEA BEACH RESIDENCE предлага сместување во студиа, апартмани со една и две спални - со неверојатна панорама кон црно море и плажите од прва линија на брегот, како и кон мистичната планина Странџа. Комплексот располага СО 24-часовно обезбедување со  видео надзор, паркинг, мала, но пријатна рецепција, лифт во секоја секција на комплексот, детско катче, надворешен базен. Има wi-fi пристап до секоја точка на комплексот!
Туристичкото гратче Царево се наоѓа на брегот на Црно море, на околу 70 километри јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за исхрана- појадок - 6 € за возрасен и 4 € за дете до 17.99 год. бесплатно за дете до 6.99 год. *За периодот од 15 мај до 30 јуни и од 21 август до 30 септември доплата за појадок и вечера - 15 € за вoзрасен; 10 € за дете до 17.99г.; за дете до 6.99 - бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 15 маj до 30 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 898/ 20 23 20.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/20 23 20 работно време од 8.00 до 22.00 часа, или да го испратите на е-mail - [email protected].
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

PRIMEA BEACH RESIDENCE

PPRIMEA BEACH RESIDENCE
Гр. Царево, Р. Бугарија
плажа Нестинарка
Телефон: 
+359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.primea.bg

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од PPRIMEA BEACH RESIDENCE

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.05.2019 до 30.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.