Летување на Црно море - PRIMEA BEACH RESIDENCE

Еднодневни пакети за целото семејство во Царево, Primea Beach ResidencePRIMEA BEACH RESIDENCE е лоциран непосредно на прекраснaтa плажа на Заливот Нестинарка, на 5 минути од центарот на црноморското туристичко гратче Царево.
Од хотелот се открива прекрасна глетка кон малиот живописен залив. Функционално и удобно опремен, комплексот за своите гости предлага одлични услови за комплетен одмор. Комплексот е деално место за одмор на семејства на со деца и парови.

Бонус бесплатен појадок за резервации за јуни!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61€)
ВИП ваучерот е за 
ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 12 до 30 Јуни)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Бонус бесплатен појадок
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4456 денари (72 €)
ВИП ваучерот е за 
ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 12 до 30 Јуни )

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк /2+1/
 • Бонус бесплатен појадок
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 7015 денари (114 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

(важи за периодот од 12 до 30 Јуни)

 • Ноќевање во апартман со две спални со поглед кон Црно море (4+2)
 • Бонус бесплатен појадок
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4835 денари (78 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 6130 денари (99 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк /2+1/
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 9701 денар (157 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

(важи за периодот од 01 Јули до 20 Август)

 • Ноќевање во апартман со две спални со поглед кон Црно море (4+2)
 • Користење на надворешен сезонски базен
 • Лежалки и чадор на базенот
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Можност за доплата за појадок и вечера: појадок - 7.5 € на човек на ден и вечера 10 € на човек на ден.

PPRIMEA BEACH RESIDENCE предлага сместување во студиа, апартмани со една и две спални - со неверојатна панорама кон црно море и плажите од прва линија на брегот, како и кон мистичната планина Странџа. Комплексот располага СО 24-часовно обезбедување со  видео надзор, паркинг, мала, но пријатна рецепција, лифт во секоја секција на комплексот, детско катче, надворешен базен. Има wi-fi пристап до секоја точка на комплексот!
Туристичкото гратче Царево се наоѓа на брегот на Црно море, на околу 70 километри јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 11.99 год. возраст се сместува бесплатно.
 • За дете над 12 год. или трет возрасен се доплаќа 5 € на база ВВ или 13 € на база НВ.
 • Валидност на ваучер: од 02 јуни до 20 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 898/ 20 23 20.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/20 23 20 работно време од 8.00 до 22.00 часа, или да го испратите на е-mail - [email protected].
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

PRIMEA BEACH RESIDENCE

PPRIMEA BEACH RESIDENCE
Гр. Царево, Р. Бугарија
плажа Нестинарка
Телефон: 
+359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.primea.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од PPRIMEA BEACH RESIDENCE

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.06.2020 до 20.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.