Летување на Црно море во Царево - PRIMEA BEACH RESIDENCE

Еднодневни пакети за двајца возрасни и две деца или тројца возрасни во Царево, Primea Boutique ApartmentsPRIMEA BOUTIQUE APARTMENTS е лоциран непосредно на прекрасниaтa плажа на Заливот Нестинарка, на 5 минути од центарот на црноморското туристичко гратче Царево.
Од хотелот се открива прекрасна глетка кон малиот живописен залив. Функционално и удобно опремен, комплексот за своите гости предлага одлични услови за комплетен одмор. Комплексот е деално место за одмор на семејства на со деца и парови.

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: VIP цена: 3350 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и две деца до 11.99 год. или тројца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во апартман 
 • Користење на базен
 • Детско катче
 • Wi fi во целиот комплекс
 • Паркинг

Primea Boutique Apartments предлага сместување во студиа, апартмани со една и две спални - со неверојатна панорама кон црно море и плажите од прва линија на брегот, како и кон мистичната планина Странџа. Комплексот располага СО 24-часовно обезбедување со  видео надзор, паркинг, мала, но пријатна рецепција, лифт во секоја секција на комплексот, детско катче, надворешен базен. Има wi-fi пристап до секоја точка на комплексот!
Туристичкото гратче Царево се наоѓа на брегот на Црно море, на околу 70 километри јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата по Ваша желба за исхрана на шведска маса: Појадок - за возрасни – 5 € за деца – 3.5 €; Вечера - за возрасни – 9 €, за деца – 6 €.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 31 јули 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 898/20 23 20, работно време од 8.00 до 22.00 часот.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/20 23 20 работно време од 8.00 до 22.00 часа, или да го испратите на е-mail - [email protected].
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

PRIMEA BEACH RESIDENCE

PRIMEA BOUTIQUE APARTMENTS
Гр. Царево, Р. Бугарија

плажа Нестинарка
Телефон: +359 ******

работно време од 8.30 до 22.00 часот
Е-mail: [email protected]
Website: www.primeaboutiqueapartments.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од PRIMEA BOUTIQUE APARTMENTS

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2016 до 31.07.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.