VIP цена за одмор во Сандански - Medite SPA Resort***** Sandanski

Еднодневен пакет за двајца со појадок + СПА во Медите СПА Хотел****, Сандански - БугаријаМедите  СПА Хотел е изграден на местото на поранешната ботаничка градина во најјужниот и сончев дел на Бугарија – градот  Сандански. Комплексот открива прекрасен панорамски поглед на градот и Пирин планина. Медите  СПА Хотел располага со два ресторани кои нудат медитеранска и европска кујна, таверна со богат избор на вина и национални јадења, летна бавча. Комплексот располага со една конференциска сала: 200 места со целосна техничка опрема - идеално место за бизнис состаноци, семинари, настани и прослави, надворешен и внатрешен минерален базен, бар, спа центар, надворешно детско катче, тениско игралиште, игралиште за мини фудбал, еко и велосипедска патека за љубителите на еко туризмот и велосипедизмот. Медите СПА Хотел е награден со златна награда во 2005 година за најдобар СПА хотел во Бугарија.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3034 денари (49 €) 

Понудата е валидна при минимум три ноќевања
Вип ваучерот е за двајца и вклучува

 • Ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок
 • Базен со минерална вода 
 • Сауна парк
 • Зона за релаксација
 • Фитнес
 • Безжичен интернет
 • Надворешен паркинг
 • Детско катче
 • Туристичка такса
 • Бесплатен трансфер до градот / по возен ред /

Ве покануваме да го посетите Mедите SPA центар и да се запознаете со нашиот ексклузивен концепт за SPA, кој ќе ве натера да се почувствувате целосно опуштени и задоволни. SPA центарот е опремен според најновите технолошки барања и нуди огромна разновидност од релаксирачки третмани, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите, така што изготвува индивидуални СПА и балнеолошки програми прилагодени за конкретната состојба секој еден клиент.
Спа хотел Mедите е првиот хотел во Бугарија примен во организацијата на Great Hotels of the World.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е валидна при минимум три ноќевања.
 • Дополнително легло за деца до 2 години бесплатно.
 • Дополнително легло за деца од 2 до 6 години – се плаќа 3 € на ден на рецепција / без вклучена вечера.
 • Дополнително легло за деца 6 до 12 година – се плаќа 10 € на ден на рецепција.
 • За сместување во двојна луксузна соба се доплаќа 22 € за три ноќевања.
 • Период на сместување: од 03 февруари до 30 септември 2017 година.
 • Понудата не е валидна за периодот од 7 до 12 април 2017 год.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/36 60 00.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Medite SPA Resort***** Sandanski

Гр.Сандански, Р. Бугарија
Ул."Поленишки пат"
Тел: +359 ******
Tел Маркетинг: +359 ******  
Email: [email protected]
Facebook: SPA Resort Medite   
Website: www.hotelmedite.com 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер -  Медите СПА Хотел

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.02.2017 до 30.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.