Одмор во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ЕДНОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 822 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Едeн појадок
 • Фитнес
 • Сауна
 • Детско катче на отворено
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Деноноќно оббезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 4 години се сместува бесплатно.
 • За дете од 4 до 1.99 год. возраст се доплаќа 9 € на ден.
 • За сместување на 3 и 4 човек во апартман се доплаќа дополнително на ВВ: возрасен – 12.5 € на ден, - за дете од 4 до 11.99 год. 9 € на ден.
 • Резервации за Викенд се примаат при минимум две ноќевања.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 21 февруари до 30 март 2017 година.
 • Нема слободни места за 3 март.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898/63 57 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. на рецепција: +359 ****** 
Тел. за резервации: +359 ****** 
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: [email protected] 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.02.2017 до 30.03.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.