СПА одмор за двајца во Сандански - СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен пакет за двајца со појадок + СПА третмани во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4234 денари (69 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Една Арома бања за Неа
 • Една делумна масажа за Него
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 3.99 години се сместува бесплатно (без исхрана).
 • За дете од 4 до 11.99 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 4 € на ден (без исхрана).
 • За сместување на трет возрасен – 8 € на ден во трокреветна соба.
 • За сместување во апартман се доплаќа 12.5 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 17 октомври до 22 декември 2017 година.
 • Понудата не е валидна за периодот: 08 -10 декември 2017 год.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/ 91 03 11.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. за резервации: +359 ******
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: [email protected] 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.10.2017 до 22.12.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.