Свети Валентин во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен пакет со појадок и празнична вечера сo жива музика во Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2939 денари (47 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени три лица во троктеветна соба и вклучува:

 • Две ноќевања во трокреветна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична вечера со жива музика
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3286 денари (53 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени две лица во двоктеветна соба и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична вечера со жива музика
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 6762 денари (109 €)
ВИП ваучерот е за две лица сместени во апартман и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Една празнична вечера со жива музика
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

Хотел "Панорама" располага со 180 кревети распоредени во 64 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени две или три лица во двокреветна или трокреветна соба, или за сместување на 2 лица во апартман.
 • Доплати за сместување на дополнително легло:
 • Прво дете до 4.99 год.  – бесплатно.
 • Второ дете до 4.99 год.  – 29 € /за 2 ноќевања со појадок/
 • За деца од 5 до 11.99 год.  – 29 € /за 2 ноќевања со појадок/
 • За сместување на 3 и 4 човек во апартман се доплаќа:
 • Возрасен – 29 € /за 2 ноќевања со појадок/
 • Дете от 5 до 11,99г. – 24 € /за 2 ноќевањa со појадок/
 • Доплата за вечерa: дете -9 € возрасен -18 €.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • На рецепција задолжително се прилага испечатен Ваучер на хартија.
 • Валидност на понудата: од 13 до 15 февруари 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/ 91 03 11.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. за резервации: +359 ******
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: [email protected] 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.02.2018 до 15.02.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.