Релаксација во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Еднодневен пакет со појадок и вечера во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени четири лица во апартман и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени три лица во трокреветна соба и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 980 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени две лица 
во двокреветна собаи вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса
 • Комплимент од хотелот за гостите сместени во двокреветна соба: по една процедура Бисерна када за двајца, еднократно за време на престојот

Хотел "Панорама" располага со 180 кревети распоредени во 64 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени две или три лица во двокреветна или трокреветна соба, или за сместување на 4 лица во апартман.
 • Дете до 4.99 години на дополнително легло во двокреветна соба се сместува бесплатно (без вклучена исхрана).
 • За дете од 5 до 11.99 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 7.5 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • На рецепција задолжително се прилага испечатен Ваучер на хартија.
 • Валидност на понудата: од 26 февруари до 31 март 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/ 91 03 11.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. за резервации: +359 ******
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: [email protected] 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.02.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.