Нова година во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6225 денари (101 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во троjна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Фитнес
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Деноноќен обезбедуван паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7015 денари (114 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во троjна соба
 • Три појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Фитнес
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Деноноќен обезбедуван паркинг
 • Осигурување и туристичка такса
 • 20% попуст на SPA услугите

 

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, отворен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени три лица.
 • Деца до 4,99 год. се сместуваат бесплатно. Се доплаќа 15 € за празнична вечера.
 • Деца од 5 до 11,99 год. доплаќаат 13 € на вечер на рецепција. Се доплаќа 20 € за празнична вечера.
 • Доплата за апартман-  22 € за дводневен или 29 € за тридневен пакет.
 • За сместување на 3 или 4 лице во апартман се доплаќа 20 € на ден + доплата од 50 € за празничната новогодишна вечера. 
 • Валидност на понудата: од 28 декември 2018 год. до 04 јануари 2019 година. 
 • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 879 910 311.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел: +359******
E-mail: [email protected]
Website: www.panoramahotel-bg.com
 
ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2018 до 04.01.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.