Нова година во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Изберете пакет

Дводневен пакет во тројна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 7900 ден.
Купете

Тридневен пакет во тројна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 9101 ден.
Купете

Дводневен пакет во двојна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 9448 ден.
Купете

Дводневен пакет во апартман со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 10428 ден.
Купете

Тридневен пакет во двојна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 11218 ден.
Купете

Тридневен пакет во апартман со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 12798 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 02.01.2022
Цена на човек/ден 3033.6 - 5214 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени минимум три лица во тројна соба или при минимум две лица во апартман.
 • Деца до 4,99 год. се сместуваат бесплатно. Се доплаќа 15 € за празнична вечера.
 • Деца од 5 до 11,99 год. доплаќаат 23 € на вечер на рецепција. Се доплаќа 35 € за празнична вечера.
 • За сместување на 3 или 4 лице во апартман се доплаќа 30 € на ден + доплата од 60 € за празничната новогодишна вечера.
 • Валидност на понудата: од 28 декември 2021 год. до 02 јануари 2022 година.
 • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 879 910 311.
 • Видете ги сите Општи Услови.

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел: +359 879/ 910 311
E-mail: [email protected]
Website: www.panoramahotel-bg.com
 
ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Дводневен или тридневен пакет со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Изберете пакет

Дводневен пакет во тројна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 7900 ден.
Купете

Тридневен пакет во тројна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 9101 ден.
Купете

Дводневен пакет во двојна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 9448 ден.
Купете

Дводневен пакет во апартман со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 10428 ден.
Купете

Тридневен пакет во двојна соба со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 11218 ден.
Купете

Тридневен пакет во апартман со појадоци + празнична новогодишна вечера во СПА Хотел Панорама, Сандански

Цена: 12798 ден.
Купете
Валидност 29.12.2021 - 02.01.2022
Цена на човек/ден 3033.6 - 5214 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени минимум три лица во тројна соба или при минимум две лица во апартман.
 • Деца до 4,99 год. се сместуваат бесплатно. Се доплаќа 15 € за празнична вечера.
 • Деца од 5 до 11,99 год. доплаќаат 23 € на вечер на рецепција. Се доплаќа 35 € за празнична вечера.
 • За сместување на 3 или 4 лице во апартман се доплаќа 30 € на ден + доплата од 60 € за празничната новогодишна вечера.
 • Валидност на понудата: од 28 декември 2021 год. до 02 јануари 2022 година.
 • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 879 910 311.
 • Видете ги сите Општи Услови.

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел: +359 879/ 910 311
E-mail: [email protected]
Website: www.panoramahotel-bg.com
 
ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

СПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7900 денари (128 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во троjна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9448 денари (153 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двоjна соба
 • Два појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10428 денари (169 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9101 денар (147 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во троjна соба
 • Три појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11218 денари (182 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двоjна соба
 • Три појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12798 денари (207 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Една празнична новогодишна вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, отворен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени минимум три лица во тројна соба или при минимум две лица во апартман.
 • Деца до 4,99 год. се сместуваат бесплатно. Се доплаќа 15 € за празнична вечера.
 • Деца од 5 до 11,99 год. доплаќаат 23 € на вечер на рецепција. Се доплаќа 35 € за празнична вечера.
 • За сместување на 3 или 4 лице во апартман се доплаќа 30 € на ден + доплата од 60 € за празничната новогодишна вечера.
 • Валидност на понудата: од 28 декември 2021 год. до 02 јануари 2022 година.
 • Неопходна  е претходна резервација на тел: +359 879 910 311.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел: +359 879/ 910 311
E-mail: [email protected]
Website: www.panoramahotel-bg.com
 
ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2021 до 02.01.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.