Одмор во Огњаново - Хотел ЕЛЕГАНС

Пакет со појадок и вечера во Хотел Елеганс, Огњаново

Пакет со појадок и вечера во Хотел Елеганс, Огњаново

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечери во Хотел Елеганс, Огњаново

Цена: 1643 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечери во Хотел Елеганс, Огњаново

Цена: 4740 ден.
Купете
Валидност 12.09.2021 - 20.12.2021
Цена на човек/ден 1516.8 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Огняново
Купени 39 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Деца до 4 години престојуваат бесплатно без новогодишна вечера.
 • Деца од 4 години до 12 години плаќаат 50% од цената по возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер. 
 • Плаќањата се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 13 септември  до 20 декември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 895/84 84 11.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: +359 895 / 84 84 11
Email: [email protected]
Facebook: Hotel Elegance

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "ЕЛЕГАНС"

Пакет со појадок и вечера во Хотел Елеганс, Огњаново

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечери во Хотел Елеганс, Огњаново

Цена: 1643 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечери во Хотел Елеганс, Огњаново

Цена: 4740 ден.
Купете
Валидност 12.09.2021 - 20.12.2021
Цена на човек/ден 1516.8 - 1643.2 ден.ден/ човек
Местоположба Огняново
Купени 39 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Деца до 4 години престојуваат бесплатно без новогодишна вечера.
 • Деца од 4 години до 12 години плаќаат 50% од цената по возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер. 
 • Плаќањата се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 13 септември  до 20 декември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 895/84 84 11.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: +359 895 / 84 84 11
Email: [email protected]
Facebook: Hotel Elegance

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "ЕЛЕГАНС"

Хотел ЕЛЕГАНА СПА се наоѓа на 10 километри од градот Гоце Делчев и на 15 км од Банско, во селото Огњаново, познато како бањски центар, сместено во подножјето на Западните Родопи, во близина на реката Канина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, со два сместени и вклучува:

За сместување во петок и сабота се доплаќа 8 € на човек на ден

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Два базени со минерална вода
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, со два сместени и вклучува:

За сместување во петок и сабота се доплаќа 8 € на човек на ден

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Два базени со минерална вода
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг

Хотелот располага со еднокреветни, двокреветни и трокреветни соби, секоја со свој балкон и нуди панорамски поглед на планината и соседната база за веслање. За максимален комфор може да изберете еден од апартманите со големи балкони.
Комплексот се состои од две згради, од кои секоја има се што ви треба за целосна релаксација - сауна, парна бања, џакузи, топли кревети и ледено ведро. Три базени со минерална вода се достапни во текот на целата година - внатрешен, надворешен и детски, а надворешните имаат посебна покриена стаклена структура за да се користат во зима. Просечната температура на водата е 39-40 степени. Од 1 јули 2016 година, беше отворен нов отворен базен со минерална вода со полуолимписка големина од 25x10 метри, со простор за релаксација и детски базен. Уживајте во моќта на вистинската минерална вода со чаша алкохол или сладоледен коктел! За целосна релаксација и задоволство, гостите исто така можат да нарачаат масажа.
Хотелот располага со ресторан кој се потпира на традиционални и рафинирани јадења подготвени со внимателно избрани производи. Уживајте во мирната и пријатна атмосфера на кафе-барот „Елеганс“, каде што, заедно со кафе или друг омилен пијалок, можете да пробате голем избор на слатки искушенија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Деца до 4 години престојуваат бесплатно без новогодишна вечера.
 • Деца од 4 години до 12 години плаќаат 50% од цената по возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер. 
 • Плаќањата се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 13 септември  до 20 декември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 895/84 84 11.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел ЕЛЕГАНС

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: +359 895 / 84 84 11
Email: [email protected]
Facebook: Hotel Elegance

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "ЕЛЕГАНС"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.09.2021 до 20.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.