Нова активна понуда од Emerald Beach Resort & Spa*****:

Еднодневен СПА пакет со појадок, ручек и вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, Равда

Простанало време:
Цена: 2528ден.

Нова година на Црно море во Равда - Emerald Beach Resort & Spa*****

Еднодневен или дводневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Emerald Beach Resort & Spa *****, РавдаEmerald Beach Resort & Spa е стилски и луксузeн скапоцен камен меѓу убав природен парк од ретки растенија, издигнат над самиот Црноморски брег. Егзотичниот комплекс е создаден за да ги задоволи и најсофистицираниот и претенциозен вкус!
Архитектурата на комплексот е мешавина од префинетост и луксуз, се простира во пет самостојни градби: Емералд со своите три крила - Кашмир, Сатен и Дамаск, зградите Мадрас Икат и двете необични вили - Шалит и Багира - сите носат имиња на најделикатните ткаенини, познати на човештвото.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6304 денари (102 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една новогодишна вечера на 31/12/20 со новогодишна програма со лотарија, огмомет, DJ и професионални фолклорни играорци
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките делови на хотелот)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9448 денари (153 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Една новогодишна вечера на 31/12/20 со новогодишна програма со лотарија, огмомет, DJ и професионални фолклорни играорци
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките делови на хотелот)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11028 денари (179 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Две вечери, од кои една новогодишна вечера на 31/12/20 со новогодишна програма со лотарија, огмомет, DJ и професионални фолклорни играорци
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald  SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките делови на хотелот)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12356 денари (200 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Две вечери, од кои една новогодишна вечера на 31/12/20 со новогодишна програма со лотарија, огмомет, DJ и професионални фолклорни играорци
 • Термална зона (сауна, турска бања, оматична соба, ледена соба, тропски туш, кнајп - загреана клупа) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките делови на хотелот)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и ДДВ

За Emerald Sari Royal Heritage SPA центар: Во комплекс Emerald Beach Resort & Spa се наоѓа првиот во Европа и единствениот во Бугарија индонезиски SPA центар, дел од светската синџир Taman Sari Royal Heritage SPA која нуди терапија, која се користи во кралското индонезиско семејство со векови. Работи со оригинални индонезиски производи за тело и лице. Сите терапии се изведуваат од добро обучени индонезиски терапевти. SPA центарот и загреаниот базен кон него се простираат на површина од 1500 кв.м.

Видови простории:
Студио - една соба со приближно 35 квадратни метри. Располага со кујна со фрижидер и трпезариска маса, 2 кревети, 1 растеглива фотелја, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Еднособен апатрман - приближно 70 кв.м., се состои од една спална соба со 2 кревети и дневна соба со кујна со фрижидер, трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Апартман со две спални - приближно 100 кв. м. Се состои од две спални (4 кревети) и дневна соба со кујна со фрижидер и трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон , бања со када и туш, фен.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Максимално сместување во студио - 2 возрасни + 1 дете.
 • Максимално сместување во едноспален апартман  - 2 возрасни + 2 деца, или 3 возрасни.
 • Дете до 1.99 год. се сметува бесплатно.
 • За деца од 2 до 11.99 год. се доплаќа 30% од цената за возрасен.
 • Tрет возрасен, сместен на дополнително легло во апартман доплаќа 30% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2019 г. до 02 јануари 2020 годината.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 30 29 80.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 30 29 80
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Emerald Beach Resort & Spa*****

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 ******
Тел: +359 ****** 
Тел: +359 ****** 
Email: [email protected]
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2019 до 02.01.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.