Петѕвезден All inclusive на Црно море - Emerald Beach Resort & Spa*****

Еднодневен СПА пакет на база All inclusive во Emerald Beach Resort & Spa *****, РавдаEmerald Beach Resort & Spa е стилски и луксузeн скапоцен камен меѓу убав природен парк од ретки растенија, издигнат над самиот Црноморски брег. Егзотичниот комплекс е создаден за да ги задоволи и најсофистицираниот и претенциозен вкус!
Архитектурата на комплексот е мешавина од префинетост и луксуз, се простира во пет самостојни градби: Емералд со своите три крила - Кашмир, Сатен и Дамаск, зградите Мадрас Икат и двете необични вили - Шалит и Багира - сите носат имиња на најделикатните ткаенини, познати на човештвото.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1675 денари (27 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при 
при сместени две лица и вклучува:

(важи за сместување од 01 до  31 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Исхранa на база All Inclusive
 • Три надворешни базени, внатрешен базен, лежалки со чадор, детска зона со лизгалки и базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, ледена соба) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (32 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при при сместени две лица и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 15 јуни или од 10 до  30 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхранa на база All Inclusive
 • Три надворешни базени, внатрешен базен, лежалки со чадор, детска зона со лизгалки и базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, ледена соба) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2433 денари (39 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при при сместени две лица и вклучува:

(важи за сместување од 16 јуни до 06 јули или од 27 август до  09 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхранa на база All Inclusive
 • Три надворешни базени, внатрешен базен, лежалки со чадор, детска зона со лизгалки и базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, ледена соба) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3381 денар (55 €)
Вип Ваучерот е за едно лице, при при сместени две лица и вклучува:

(важи за сместување од 07 јули до 26 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхранa на база All Inclusive
 • Три надворешни базени, внатрешен базен, лежалки со чадор, детска зона со лизгалки и базен
 • Термална зона (сауна, турска бања, ледена соба) во Emerald SPA центар
 • Фитнес центар
 • Паркинг
 • Сеф
 • Безжичен интернет

За Emerald SPA центар: Во комплекс Emerald Beach Resort & Spa се наоѓа првиот во Европа и единствениот во Бугарија индонезиски SPA центар, дел од светската синџир Taman Sari Royal Heritage SPA која нуди терапија, која се користи во кралското индонезиско семејство со векови. Работи со оригинални индонезиски производи за тело и лице. Сите терапии се изведуваат од добро обучени индонезиски терапевти. SPA центарот и загреаниот базен кон него се простираат на површина од 1500 кв.м.

Видови простории:
Студио - една соба со приближно 35 квадратни метри. Располага со кујна со фрижидер и трпезариска маса, 2 кревети, 1 растеглива фотелја, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Еднособен апатрман - приближно 70 кв.м., се состои од една спална соба со 2 кревети и дневна соба со кујна со фрижидер, трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон, бања со када и туш, фен.
Апартман со две спални - приближно 100 кв. м. Се состои од две спални (4 кревети) и дневна соба со кујна со фрижидер и трпезариска маса, софа на растегнување, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, балкон , бања со када и туш, фен.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 1.99 год. возраст се сметуваат бесплатно.
 • Едно дете од 2 до 11.99 год. возраст се сместува бесплатно. 
 • За второ дете од 2 до 11.99 год. возраст се доплаќа 25% од цената за возрасен.
 • За деца над 11.99 год. возраст или трет возрасен се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Доплата за сместување за апартман - 20 € на ден. 
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: oд 01 јуни до 31 октомври 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 30 29 80.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 30 29 80
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Emerald Beach Resort & Spa*****

8238, Равда, Р. Бугарија
ул. Македониja 61
Тел: +359 ******
Тел: +359 ****** 
Тел: +359 ****** 
Email: [email protected]
Website: www.emeraldresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од Emerald Beach Resort & Spa*****, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.06.2020 до 31.10.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.