СПА одмор крај Сандански - СПА Хотел Мантар****

Еднодневен пакет за двајца со појадок и користење на СПА услуги во Хотел Мантар****Спа Хотел Мантар **** се наоѓа во селото Марикостиново, на 16 км. од Сандански и 101 км. од Банско. Во него ќе имате можност да уживате во заслужен одмор и активно рехабилитација, за што придонесуваат и лековитите својства на минералната вода и кал во регионот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2907 денари (47 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен со хидромасажни млазници
 • Сауна
 • Релакс соба
 • Шок тушеви
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Детско катче и библиотека
 • Велосипеди
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3539 денари (57 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќeвање во двокреветна луксузна соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен со хидромасажни млазници
 • Сауна
 • Релакс соба
 • Шок тушеви
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Детско катче и библиотека
 • Велосипеди
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5593 денари (90 €)
Ваучерот е за двајца возрасни + две деца до 12 год. и вклучува:

 • Еден ноќeвање во апартман
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен со хидромасажни млазници
 • Сауна
 • Релакс соба
 • Шок тушеви
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Детско катче и библиотека
 • Велосипеди
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7521 денар (122 €)
Ваучерот е за тројца возрасни + едно дете до 12 год. и вклучува:

 • Еден ноќeвање во апартман
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен со хидромасажни млазници
 • Сауна
 • Релакс соба
 • Шок тушеви
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Детско катче и библиотека
 • Велосипеди
 • Паркинг
 • Интернет

Спа Хотел Мантар **** ги пречекува своите гости во 25 соби: двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, апартмани и апартмани делукс. Сите тие се опремени со телевизор со рамен екран, кабловска телевизија и приватна бања со бањарки и папучи.

Внатрешноста на ресторанот комбинира аристократска атмосфера и модерен дух. Може да изберете помеѓу традиционални, тематски и био менија, приготвени секогаш со свежите производи според сезоната.

Лоби барот нуди широк спектар на алкохолни и безалкохолни пијалоци, мени со лесни ужинки и десерти, во кои може да уживате во друштво на добра книга од нашата Библиотека.

СПА центарот е изграден и опремен по највисоки стандарти.Тој нуди богат сет на релаксирачки терапии, козметички третмани и лековити масажи за гостите, кои избрале да комбинираат пријатен одмор со грижа за здравјето! За љубителите на активен одмор, во СПА центарот има сала каде што можете да ги направите Вашите секојдневни вежби.
Спа Хотел Мантар има внатрешен минерален базен со посебен детски дел. Температурата на водата во базенот е 37oC. Базенот е опремен со хидромасажни млазници.

За вашиот бизнис одмор, хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 100 седишта.
Хотелот располага со детско катче за најмалите гости.
На располагање на гостите има бесплатен интернет и паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП-ваучерот треба да се бара пред датумот на истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно. Напомена: Во двојна стандардна соба со двајца возрасни може да се смести само едно дете во детско креветче.
 • За дете од 6 до 11,99 години. на дополнителен кревет во двокреветна луксузна соба се доплаќа доплаќа 10 € на ден.
 • За дете над 12 години или трет возрасен сместен на дополнително легло во двокреветна луксузна  соба се доплаќа доплаќа 10 € на ден.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на тел: +359 883/22 33 10; +359 742/01 004.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 883/22 33 10; +359 742/01 004.
 • Валидност на ваучерот: 04 декември 2017 год. до 01 март 2018 година.
 • Понудата не е валидна на национални и регионални празници!
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Мантар****

с. Марикостиново
Сандански, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelmantar.com

ВИП Понудата е обезбедена од СПА Хотел Мантар****!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.12.2017 до 01.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.