Нова година во Девин Бугарија - Хотел Евридика, Девин

Тридневен пакет со појадок, ручек и вечера + празнична новогодишна вечера во Хотел Евридика, ДевинДизајниран целосно во духот на модерната архитектура и оригинална визија, со софистицираната фасада и базенот под стаклен лак на покривот, Спа Хотел Евридика Девин е единствено место за оние кои ја ценат естетиката, интимноста и удобноста. Се наоѓа во срцето на град Девин, хотелот нуди елегантен ентериер во комбинација со здрава планински клима и лековита минерална вода, со која е напојуван целиот хотел.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10902 денари (177 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три вечери, од кои една празнична вечера на 31.12.2019 год.
 • Минерален базен, џакузи и сауна во хотел Елит (на 60 метри од хотел Евридика)
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристички данок

Хотел Евридика е мал бутик хотел, создаден со идејата да ви обезбеди удобност, дискреција и спокојство за вашиот одмор на планината Родопи да прерасне во навистина пријатно искуство.
Хотелот располага со 5 двокреветни соби, 6 студија, 2 апартмани и 1 луксузен апартман. Собите во хотелот се дизајнерски декорирани, секоја соба е со различна архитектура и опремена со последната генерација мулти сплит клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон и минибар. Секоја соба има фен и водата во бањите е минерална. Некои од бањите имаат кади, а останатите се со туш кабини.

На четвртиот кат на Спа Хотел Евридика, Девин со фантастичен поглед кон вечно зелените шуми на Родопите и прекрасниот центар на спа одморалиште Девин, елегантниот спа центар на хотелот располага со:
-Сауна
-Парна бања
- Тангентор
- Простории за масажа
- Шок туш
- Зона за релаксација
До СПА центарот се наоѓа сала за фитнес.

Комплексот има можност за организирање на корпоративни, семејни и други свечености и манифестации, подготовка на специјални јадења и специјалитети во пријатна и комфотна атмосфера по претходна нарачка.

Услови на понудата

 • Ваучерот  мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 1.99 се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 11.99 год. возраст користат 30% попуст од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2019 год. до 02 јануари 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 0879/ 50 57 55 или +359885/ 23 25 59.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација со диктирање на кодот за ваучерот на тел: +359 0879/ 50 57 55 или +359885/ 23 25 59.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Евридика, Девин

Девин, Р. Бугарија
ул. Освобождение № 25
Tел.: 
+359 ******; +******.
е-mail: [email protected]
Website: www.spahotelevridika.com

ВИП Понудата е обезбедена од Спа Хотел Евридика, Девин

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2019 до 02.01.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.