Одмор во Добриниште - Куќа за гости Пумпалови

Пакети со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости ПумпаловиКуќа за гости Пумпалови се наоѓа во туристичкиот гратче Добриниште - најпосакувана дестинација за многу туристи како во зима, така и во текот на летото. Куќа Пумпалови ќе предложи незаборавни моменти за своите гости. Овде може да уживате во вистински и комплетен одмор далеку од метежот на големиот град.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

*Појадок- домашно приготвен појадок

 • 2 пржени лепчиња со домашно слатко или сирење
 • 2 мекици с одомашно слатко или сирење

*Вечера - домашно приготвена вечера

 • Пилешки стек во було со гарнир, 2 бр. леб, домашен десерт
 • Динстана кременадла со гарнир,  2 бр. леб, домашен десерт

Куќата располага со 8 соби, од кои 5 спални и 3 двокреветни простории. Две од собите имаат канапе, каде што може да се смести трет возрасен човек. Секоја соба има сопствена бања, телевизор, кабловска ТВ.. Греењето е со локално парно. Повеќето простории се со тераса, со поглед кон планината. Во целата куќа има безжичен интернет.

Во таверната гостите можат да пробаат типични за регионот специјалитети и локални јадења. Во зима гостите ќе се чувствуваат удобно до каминот и може да пробаат нешто приготвено на жар, и да вкусат мезиња со домашно вино.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно кај родителите.
 • За користење на дополнителоно легло за дете до 12 год. возраст се доплаќа 10 € на ден со вклучена исхрана).
 • За трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 898/46 90 74 и +359 878/46 90 74.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Пумпалови

гр. Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Паисиј Хилендарски" №18
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]
Website: www.kashtadobrinishte.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Пумпалови, Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.