0 коментари

Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и апартмани, сите опремени со сопствена бања со када.
Хотелот располага со:
ресторан
ноќен бар
скара
сауна
ски гардеробер
скијачка патека за вежбање со сопствена жичара
бесплатен паркинг

КоментариВашиот коментар: