All Inclisve во Банско - Хотел The Secret Hotel - Банско

Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, БанскоХотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и секојдневни DJ сетови. Хотелот нуди одлични услови за љубителите на скијање и сноубординг. Тајната на "The Secret Hotel" е, дека не треба да користите жичарница од почетната станица и да чекате во километарски редици. Едноставно, излегувате од хотелот, си ги ставате скиите и спремни сте за забава.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 945 денари (15 €)
Важи за сместување при минимум две или повеќе ноќевања
ВИП Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во стандардна соба
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Сауна
 • Wi-Fi
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
Важи за сместување при Едно ноќевање
ВИП Ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во стандардна соба
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Сауна
 • Wi-Fi
 • Паркинг

Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и апартмани, сите опремени со сопствена бања со када.
Хотелот располага со:
ресторан
ноќен бар
скара
сауна
ски гардеробер
скијачка патека за вежбање со сопствена жичара
бесплатен паркинг

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99  год.  се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 годишна возраст (ненаполнети) доплаќа на лице место 50 % од цената на пакетот.
 • За дете над 12 годишна возраст или трет возрасен е потребно купување на ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 877 28 13 33
 • По купувањето на ваучерот треба да потврдите вашата резервација, диктираjќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877 28 13 33 или +359 893/ 78 05 36.
 • Валидност на ваучер: од 22 февруари до 31 март 2016 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел The Secret Hotel - Банско

Банско, Р. Бугарија
Чалин Валог
Моб: +359 ******/ +359 ******
E-mail: [email protected]
Facebook: The Secret Hotel Bansko


ВИП Пондуата е предоставена от Хотел "The Secret Hotel"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.02.2017 до 31.03.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive Light програма:
Појадок: од 8,00  до 10,00 часот: леб, масло, колбаси - 2 вида; сирење; кашкавал; зеленчук; макарони;  јајца; пржени лепчиња (или мекици; или топли сендвичи); слатко; мед; топли пијалоци и сокови 
Ручек: од 12,30 до14 часот: супа; салати - 2 вида; јадење со пилешко месо; јадење со свинско месо; вегетаријанско јадење; гарнир - 2 вида; леб; овошје според сезоната; десерт.
Вечера: 19,00-21,00 часот: Вечерата вклучува: салати - 2 вида; јадење со пилешко месо; јадење со свинско месо; вегетаријанско јадење; гарнир - 2 вида; леб; овошје според сезоната; десерт.
Преку целиот ден се сервираат топли пијалоци и сокови.
За време на оброците се сервира алкохол во неограничени количини: наливно пиво; наливно вино(бело и црвено) и бугарски алкохол;