0 коментари

Дводневен и тридневен за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел Орловец*****, Пампорово

Во ресторанот на хотелот можете да се пробате од вкусни специјалитети на мајсторите готвачи, а во панорамските барови да испиете чаша ароматично кафе или одлежано виски, да погледате некој натпревар со пријателите или да уживате во некоја книга пред каминот.
Најдоброто место за релаксација по напорен и полн со емоции ден на скијачките патеки е СПА центарот на Хотелот, кој нуди внатрешен базен со топла вода, сауна, парна бања, тангенторна када, масажни кабинети и фитнес сала. На располагање на гостите се уште конференциска сали до 400 места, спортско игралиште со вештачка подлога и ноќно осветлување за тениско игралиште и мини фудбал, 2 подземни паркинзи и топла врска со хотел Перелик.

КоментариВашиот коментар: