0 коментари

50% попуст на пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во СПА Хотел Свети Никола, Сандански

Добриот вкус и расположение на посетителите на СПА хотел "Свети Никола" се приоритет на нашите: класичен ресторан, снек бар со вински салон и тераса, медитерански ресторан Пломари, пијано бар, казино.
За најмалите посетители хотелот нуди детско катче.
Хотелот се напојува со хипертермална минерална вода - 75 ° С од сонда  №6 ХГ од каптиран природен извор KEU№8 / дозвола №003613 /25.04.2005г./.
Водата се препорачува за третман на болести на локомоторниот апарат, респираторни заболувања, заболувања на периферниот нервен систем.
Сместување СПА хотел "Свети Никола" располага со 63 двокреветни, 21 еднокреветни соби и 7 апартмани, од кои еден луксузен со џакузи.
Сите соби и апартмани се стилски опремени опремени со телевизор со кабловска телевизија, телефон со директен пристап, фрижидер со мини бар, безжичен интернет, централна климатизација, климатизација, бања.

КоментариВашиот коментар: