СПА релаксација во Сандански - СПА Хотел Свети Никола

50% попуст на пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во СПА Хотел Свети Никола, СанданскиВо подножјето на Пирин планина, во идеалниот  центар на градот Сандански се наоѓа СПА Хотел "Свети Никола" - комплетно реновиран, нуди максимална удобност и комфор на своите гости. Суптилниот  и елегантен стил се дел од ентериерот на 63 двокреветни, 21 еднечни соби и 7 апартмани. За релаксација, здравјето и убавината на гостите на хотелот се грижи искусен тим на СПА и фитнес центарот и салонот за убавина.
 

ДВОДНЕВEН СПА ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА СОБА: 4930 денари (80 €) - 50% = 2465 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Две вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг

ДВОДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА СОБА: 7268 денари (118 €) - 50% = 3634 денари (59 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна луксузна соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Две вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг

ТРИДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА СОБА: 7394 денари (120 €) - 50% = 3697 денари (60 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Три вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг

ТРИДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА СОБА: 10870 денари (176 €) - 50% = 5435 денари (88 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна луксузна соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Три вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг

ПЕТДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА СОБА: 12324 денари (200 €) - 50% = 6162 денари (100 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Пет појадоци на шведска маса
 • Пет вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг
 • Wi -fi во сите соби и општите простории

ПЕТДНЕВЕН СПА ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА СОБА: 18138 денари (294 €) - 50% = 9069 денари (147 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна лукс соба
 • Пет појадоци на шведска маса
 • Пет вечери на сет мени во класичен ресторан со бесплатен салатен бар
 • Бисерна бања со етерични масла / една процедура за престојот /
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода и џакузи кон него
 • Римска бања
 • Фитнес
 • Туристички данок
 • Туристичко осигурување и ДДВ
 • Wi -fi во сите соби и општите простории
 • Деноноќно обезбедуван паркинг

Добриот вкус и расположение на посетителите на СПА хотел "Свети Никола" се приоритет на нашите: класичен ресторан, снек бар со вински салон и тераса, медитерански ресторан Пломари, пијано бар, казино.
За најмалите посетители хотелот нуди детско катче.
Хотелот се напојува со хипертермална минерална вода - 75 ° С од сонда  №6 ХГ од каптиран природен извор KEU№8 / дозвола №003613 /25.04.2005г./.
Водата се препорачува за третман на болести на локомоторниот апарат, респираторни заболувања, заболувања на периферниот нервен систем.
Сместување СПА хотел "Свети Никола" располага со 63 двокреветни, 21 еднокреветни соби и 7 апартмани, од кои еден луксузен со џакузи.
Сите соби и апартмани се стилски опремени опремени со телевизор со кабловска телевизија, телефон со директен пристап, фрижидер со мини бар, безжичен интернет, централна климатизација, климатизација, бања.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Доплата за сместување во единечна соба – 10 € на ден.
 • Децата до 3,99 год. се сместуваат бесплатно и не користат никакви услуги.
 • Деца од 4 до 12 год. или трети возрасен на дополнително легло - се плаќа 7.5 € на ден на рецепцијата на хотелот / ноќевање со појадок /
 • Поради малата квадратура на просториите не препорачуваме сместување на дополнително легло.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 07 август 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 746/33 035; +359 887/80 31 95.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 746/33 035; +359 887/80 31 95.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Свети Никола

СПА Хотел "Св. Никола"
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Македониja №1

Моб: +359 ******
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.hotelsvetinikola.com


ВИП Понудата е обезбедена од СПА Хотел "Св. Никола" Гр.Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2017 до 07.08.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.