0 коментари

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Комплексот располага со апартмани со една или две спални, декорирани со едноставни и топли тонови и опремени со сите потребни удобности.
Комплексот располага со основен ресторан на база All Inclusive со богати и разновидни јадења, како и италијански à la carte ресторан. Лоби бар "Green" и базен бар "Барбоса" се идеални места ако сакате да пиете чаша кафе или освежувачки пијалок.
Hacienda Beach за своите гости предлага надворешен базен, фитнес центар и спа.

КоментариВашиот коментар: