0 коментари

Дводневен пакет со појадок и вечера во хотел Викторија***, Боровец

Хотел Викторија нуди 12 соби, секоја од нив  со туш, мини-бар, телефон и кабловска телевизија. На последниот кат на хотелот се наоѓаат два луксузни апартмани со сопствен   камин во дневната, како и со посебна спална.
Во таверната, една од најпознатите и незаборавни атракции на хотелот можете да вкусите оригинални јадења од националната и европската кујна. За утринскиот чај и дневното кафе и пијалок е декорирана посебна затворена зимска градина.
Во пријатната атмосфера на рекреативниот центар може да се доживее задоволство од релаксирачки влијание на масажата, сауна и тангенторната када. За погодност на клиентите, хотелот нуди персонални сефови на рецепција, рум-сервис, место за вашата скијачка опрема.

КоментариВашиот коментар: