Зимување вo Боровец - хотел Викторија

Дводневен пакет со појадок и вечера во хотел Викторија***, БоровецЛоциран во стариот центар на зимското одморалиште Боровец, изграден во типичен алпски стил, во тишината и удобноста на шумска месност, хотел Викторија ги  нуди сите погодности за пријатен и релаксирачки одмор како во зима, така и во текот на летото.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ - ВИП цена: 3729 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг /ограничен број места/
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Хотел Викторија нуди 12 соби, секоја од нив  со туш, мини-бар, телефон и кабловска телевизија. На последниот кат на хотелот се наоѓаат два луксузни апартмани со сопствен   камин во дневната, како и со посебна спална.
Во таверната, една од најпознатите и незаборавни атракции на хотелот можете да вкусите оригинални јадења од националната и европската кујна. За утринскиот чај и дневното кафе и пијалок е декорирана посебна затворена зимска градина.
Во пријатната атмосфера на рекреативниот центар може да се доживее задоволство од релаксирачки влијание на масажата, сауна и тангенторната када. За погодност на клиентите, хотелот нуди персонални сефови на рецепција, рум-сервис, место за вашата скијачка опрема.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете 2-12 години на основен кревет - 30% попуст.
 • Дете 2-12 години на дополнителен кревет - 70% попуст.
 • Возрасен на дополнителен кревет - 30% попуст.
 • За сместување во апартман се доплаќа 10 € на ден по лице.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јануари до 31 март 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/05 97 21.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/05 97 21.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Викторија

Хотел "Викториja" 
Област Софиja, 
Општина Самоков,
2010 к.к Боровец - Р. Бугарија

Тел: +359 ******

E-mail: [email protected]
Facebook Страница: Hotel-Victoria-Borovets
Website: www.victoria-borovets.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер 
хотел Викторија, Боровец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.01.2019 до 31.03.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.