0 коментари

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Родина, Банско

На располоагање на гостите има двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби, апартмани и мезонети, луксузно опремени за една намена, за да ве остават задоволи.
Хотелот располага со централно греење, фен за коса во секоја соба, телевизор во секоја соба.
Вие исто така може да имаат корист од бесплатна сауна и платени масажи на барање.
За вашите конференциски и семинарски настани, хотелот нуди и конференциска сала со 80 места.

КоментариВашиот коментар: