Одмор во Банско - Хотел "Родина"

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Родина, БанскоДобредојдовте во хотелот Родина!
Хотел Родина се наоѓа во центарот на Банско, веднаш до Градското собрание, во срцето на одморалиштето, на најголемата трговска улица, a имено улицата Пирин. Повеќето културно-историски локалитети се наоѓаат на 100 - 200 метри во сите правци. Некои од нив се Старата црква на Светата Троица, Музејот „Никола Вапцаров“, споменикот на Паиси Хилендарски и стариод град Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 116 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Интернет
 • Туристичка такса

На располоагање на гостите има двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби, апартмани и мезонети, луксузно опремени за една намена, за да ве остават задоволи.
Хотелот располага со централно греење, фен за коса во секоја соба, телевизор во секоја соба.
Вие исто така може да имаат корист од бесплатна сауна и платени масажи на барање.
За вашите конференциски и семинарски настани, хотелот нуди и конференциска сала со 80 места.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца над 6 год. или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 28 февруари 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да се проверите за слободни датуми и места и да направите предрезервација на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Родина"

Хотел "Родина"
Гр.Банско, Р. Бугарија
Ул. Пирин №7
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotel-rodina.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Родина"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2020 до 28.02.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.