0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Амфибија, Приморско

Хотелот има 18 соби со 2 кревети и 6 апартмани со можност за дополнителен кревет. Сите соби имаат купатило, интернет, ТВ, кабловска телевизија, клима уред, пожар и звук. Секоја соба има балкон од каде можат да бидете сведоци на прекрасното изгрејсонце над Приморско.
Бистро има 60 места и нуди разновидно мени, комбинирајќи национална бугарска кујна со медитерански кулинарски традиции, рибни деликатеси, најразлични вина и алкохолни пијалоци.
За гостите на хотелот се достапни лоби бар, лифт и собна послуга.

КоментариВашиот коментар: