Летување на Црно море во Приморско - Семеен хотел Амфибија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Амфибија, ПриморскоСемеен хотел „Амфибија“ се наоѓа во централниот дел на Приморско и е еден од најпопуларните хотели во градот. Искусете го долгоочекуваниот летен одмор на најдобар начин. Уживајте во опуштената атмосфера и идеалните услови обезбедени од триѕвездениот семеен хотели „Амфибија“. Изграден во стилот на модерна архитектура, хотелот комбинира удобност, практичност и пријатност. Сместен е во централниот дел на Приморско, на само 5 минути од „Северната плажа“ и 10 минути од „Јужната плажа“ на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 945 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

Хотелот има 18 соби со 2 кревети и 6 апартмани со можност за дополнителен кревет. Сите соби имаат купатило, интернет, ТВ, кабловска телевизија, клима уред, пожар и звук. Секоја соба има балкон од каде можат да бидете сведоци на прекрасното изгрејсонце над Приморско.
Бистро има 60 места и нуди разновидно мени, комбинирајќи национална бугарска кујна со медитерански кулинарски традиции, рибни деликатеси, најразлични вина и алкохолни пијалоци.
За гостите на хотелот се достапни лоби бар, лифт и собна послуга.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дополнителен кревет - 8 € на ден.
 • Дете до 12 години плаќа 5  за појадок и вечера.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на приемот по пријавувањето.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, проверете за слободни места на тел: +359 899/899 003.
 • По купувањето на ваучерите треба да ја потврдите резервацијата на тел: +359 899/899 003.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Амфибија

Семеен хотел Амфибија
Семеен хотел Амфибија
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Бриз
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website:hotelamfibia.com/

ЖИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен хотел Амфибийа, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2020 до 30.06.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.